Lajme - 0 rezultate
16-05-2021 - 20:56
Magazina
Botë
​Rrudhat në fytyrë zbulojnë se çfarë lloj personi jeni dhe çfarë lloj shëndeti keni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 20:55
Sport
Botë
​Ja si e komenton Jurgen Klopp golin e Alisson Becker
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 20:53
Shëndetësi
Botë
​Diabeti kërcënon zemrën dhe enët e gjakut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 20:40
Sport
Botë
​Kush do të shpallet kampion? Ja me kë ballafaqohen Atletico dhe Reali në xhiron e fundit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 20:28
Sport
Botë
​La Liga, titulli vendoset në javën e fundit ndërmjet Realit e Atleticos, dorëzohet Barcelona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 20:11
Lajme
Kosovë
​Nenad Çanak propozoi më 2008 hyrjen e ushtrisë serbe në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 20:01
Lajme
Kosovë
​Ahmeti reagon pas sulmit në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 19:59
Sport
Kosovë
​Komiteti Olimpik uron Prishtinën: Suksese në Ligën e Kampionëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 19:47
Sport
Botë
Me një fitore ndaj Cagliarit Milani e siguron kualifikimin në Champions, ja formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 19:46
Shëndetësi
Botë
​Pse sulmet në zemër dhe goditjet në tru janë më të zakonshmet në mëngjes?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 19:45
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit për javën e ardhshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 19:40
Shëndetësi
Botë
​Shtatë simptoma të një tumori në tru që duhet të njihen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 19:35
Sport
Botë
Ndodh edhe kjo, Alisson ia siguron fitoren Liverpoolit në sekondat e fundit të ndeshjes – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 19:20
Sport
Botë
Barça, Reali e Atletico në aksion për titull, rezultate befasuese pas pjesës së parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 19:15
Lajme
Kosovë
​Ambasada e Kosovës në SHBA kujton veprimtarin Ukshin Hoti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 19:12
Sport
Kosovë
​U mposht me rezultat 2-1, kështu e uron Ismet Munishi Prishtinën për titullin kampion
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 19:03
Shëndetësi
Kosovë
​Ndahet nga jeta mjeku Bedri Bimbashi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 18:52
Siguri
Kosovë
​Kontingjenti i FSK-së, pjesë e ushtrimit “LAUFER 21”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 18:35
Sport
Kosovë
​Prishtina e ngre në qiell për herë të 11-të trofeun e më të mirit në futbollin e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 18:35
Magazina
Botë
​Këto shenja zbulojnë nëse në lidhje silleni si dashnore ose nëna e tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 18:30
Sport
Kosovë
​Abdixhiku: Futbolli është promotori kryesor i vendit tonë, meriton vëmendjen institucionale e financiare të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 18:21
Sport
Botë
​Mbyllet pjesa e parë me rezultat 1-1, Liverpoolit i duhet vetëm fitorja ndaj West Bromit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 18:19
Rajoni
Shqipëri
​“Defender Europe 21”, mbi 200 ushtarë amerikanë mbërrijnë në Rinas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 18:12
Shëndetësi
Kosovë
​Radiologjia për herë të parë kryen MRI të kurrizit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2021 - 18:08
Covid-19
Shqipëri
​3 të vdekur dhe 1231 të shëruar nga COVID-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023