Lajme - 0 rezultate
14-01-2021 - 16:34
Kosovë
​Diskriminues lejimi i tubimeve partiake në pandemi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 16:13
Lajme
Kosovë
​COVID-19, Gjermania e OBSH dhurojnë mbi 2 milionë euro donacion për Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 15:41
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit në Kosovë, temperaturat deri në minus 9 gradë Celsius
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 15:36
Lajme
Kosovë
Drejtpërdrejt:Haradinaj takim me strukturat e degës së AAK-së në Gjakovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 15:34
Lajme
Botë
​Berlusconi shtrohet urgjentisht në spital, probleme me zemrën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 15:21
Kosovë
​D4D kërkon përfaqësim të barabartë të grave dhe burrave në listat zgjedhore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 15:08
Kosovë
​Pas vërshimeve, Kastrati viziton fshatin Koretin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 15:04
Shëndetësi
Kosovë
​4 të vdekur dhe 279 rate të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 14:43
Kosovë
Ish-drejtori i Policisë pjesë e listës për deputet në PDK, nuk përjashtohet të jetë pjesë e listës edhe Vlora Çitaku
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 14:30
Siguri
Kosovë
​Arrestohen disa mjekë në veri, shkaku vaksinat antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 14:22
Lajme
Kosovë
​AAK pa kandidat për kryeministër, Haradinaj synon vetëm postin e presidentit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 14:17
Kosovë
​Osmani synon të bëhet presidente me listën e Vetëvendosjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 14:15
Lajme
Kosovë
​Zgjedhjet, KQZ: Aplikacioni i publikuar sot online për regjistrim nuk është legjitim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:57
Sport
Botë
​Paris Saint-Germain fillon bisedimet me Neymar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:51
Lajme
Kosovë
​Vjosa Osmani garon në listë të përbashkët me Vetëvendosjen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:37
Lajme
Kosovë
​Rashit Qalaj aderon në PDK
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:27
Kosovë
Albin Kurti dhe Vjosa Osmani në konferencë për media
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:23
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:23
Lajme
Kosovë
​Haradinaj do të jetë bartës i listës së AAK-së, nuk e ndryshon qëndrimin për president
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:14
Sport
Botë
​Arsenal ringjall interesimin për N’Zonzin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:03
Kosovë
Ramush Haradinaj në konferencë për media
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:01
Lajme
Kosovë
​Lutfi Haziri takohet me ambasadorin e Hungarisë Jozsef Bencze
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:01
Kosovë
Enver Hoxhaj në konferencë për media
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 12:58
Lajme
Kosovë
​PZAP hedh poshtë ankesën e Vetëvendosjes për verifikimin e votuesve jashtë Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 12:49
Sport
Kosovë
​Boksierët vazhdojnë përgatitjet në Durrës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023