Lajme - 0 rezultate
04-10-2021 - 11:46
Lajme
Kosovë
​AAK: Kosova mund të konsideroi fitore të Pirros marrëveshjen për targat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 11:45
Sport
Kosovë
Challandes: Do ta sulmojmë Suedinë, Domgjoni do t'i jap freski kombëtares
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 11:37
Lajme
Kosovë
​Gashi-Qeverisë Kurti: Keni zyrtarizuar institucionet kriminale të Serbisë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 11:35
Lajme
Kosovë
​Vendosja e etiketave ngjitëse, qytetarët serbë mirëpresin implementimin e marrëveshjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 11:32
Shëndetësi
Kosovë
​Shërbimet shëndetësore më afër banorëve, përurohet laboratori i QKMF-së në Lumadh të Vushtrrisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 11:18
Lajme
Kosovë
​Tahiri: Qeveria Kurti filloi zbatimin e “Zajedincës” me kompetenca ekzekutive
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 11:06
Lajme
Kosovë
​LVV mbron marrëveshjen në Bruksel: Maltretimit 10 vjeçar të qytetarëve po i vjen fundi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 10:50
Covid-19
Kosovë
​Pesëmbëdhjetë pacientë me COVID-19 në gjendje të rënduar shëndetësore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 10:45
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 10:41
Lajme
Kosovë
​Ky është deputeti i ri i PDK-së në Kuvend
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 10:38
Lajme
Kosovë
​Fillon seanca, pritet të shqyrtohen disa projektligje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 10:21
Siguri
Kosovë
​Sulmohen dy policë në Graqanicë, arrestohen dy persona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 10:15
Siguri
Kosovë
​Kaloi ilegalisht kufirin nga Maqedonia, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 10:14
Sport
Botë
​Mourinho dhe Spalletti në një bisedë interesante në TV, kjo ishte pyetja provokuese e portugezit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 10:11
Sport
Botë
​Babai i Furyt: Wilder do të copëtohet, do të jetë natë e mirë për ata që e duan gjakun
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 9:45
Bota
Kosovë
​Ushtria britanike fillon shpërndarjen e karburantit për përdorim civil
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 9:39
Sport
Kosovë
​Suedi-Kosovë, Bernard Challandes flet sot para mediave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 9:35
Lajme
Kosovë
​Shqiptohen 583 gjoba për qytetarët që nuk respektuan masat antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 9:28
Siguri
Kosovë
​Zbatimi i marrëveshjes edhe në Merdare, qytetarët e mirëpresin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 9:22
Sport
Botë
​Entuziazmohet Calabria: Nuk ka më të mirë se Milani në Itali
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 9:17
Kulturë
Kosovë
​The Red Dress-projekt qëndisje 12 vjeçar po vjen në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 9:10
Lajme
Kosovë
Policia: Marrëveshja për vendosjen e stikersave në targa po zbatohet në të gjitha pikat kufitare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 9:08
Siguri
Kosovë
​Qytetari nga Ferizaj dorëzon portofolin e gjetur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 8:53
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 4 tetor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-10-2021 - 8:25
Lajme
Kosovë
​Nga sot fillon mbulimi i targave të Kosovës dhe Serbisë me stikera
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024