Lajme - 0 rezultate
30-01-2021 - 14:55
Siguri
Kosovë
Policia jep detaje shtesë për vjedhjen e radarëve në Aeroportin e Prishtinës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 14:18
Shëndetësi
Kosovë
Zemaj: QKMF-së në Istog i kemi siguruar një autoambulancë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 13:55
Kosovë
​Vjedhjet e radarëve, reagon AShNA: Nuk ka ndodhur asnjë vjedhje në këtë institucion
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 13:53
Sport
Kosovë
​La Liga spanjolle vazhdon sot me disa ndeshje interesante
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 12:50
Siguri
Kosovë
Dy këmbësorë goditen nga vetura në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 12:39
Kosovë
​Zyra e kryeministrit: Reshjet e orëve të fundit rëndojnë situatën me vërshimet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 12:35
Lajme
Kosovë
Hoxhaj dhe Tahiri në Fushë Kosovë: Në 100 ditëshin e parë do të iniciojmë themelimin e Gjykatës Komerciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 12:22
Kosovë
​Isa Mustafa përkujton Fadil Feratin: Prijësi shumëvjeçar i Istogut dhe proceseve të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 12:09
Lajme
Kosovë
​Ata që regjistrohen si votues jashtë vendit hiqen nga lista votuese në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 12:05
Kosovë
​Ambasada e Kosovës në Paris njofton për vendimin e qeverisë franceze rreth mbylljes së kufijve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 11:54
Lajme
Kosovë
​Hoti kujton Fadil Feratin: Shtyllë e organizimit të LDK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 11:44
Sport
Kosovë
Superliga e Shqipërisë rikthehet sot me dy ndeshje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 11:42
Sport
Kosovë
Premier Liga angleze, programi i javës së 21-të
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 11:39
Siguri
Kosovë
Vidhen pajisje mekanike të radarëve në Aeroportin e Prishtinës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 11:30
Lajme
Kosovë
​Trusti kushtëzon shtetasit e huaj për tërheqjen e 10 përqind të kursimeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 11:17
Biznes
Kosovë
Hoti: Ekonomia po i kthehet normalitetit, qarkullimi i bizneseve është rritur dukshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 11:06
Siguri
Kosovë
​636 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 10:43
Siguri
Kosovë
Vidhen stoli ari në një shtëpi në Fushë Kosovë, sulmohet edhe një grua
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 10:30
Lajme
Shqipëri
Rama: Pfizer do të nisë nga furnizimi të hënën, Shqipërisë nuk dot’ i mungojë asnjë dozë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 10:20
Bota
Kosovë
​Black Lives Matters fiton çmimin për të Drejtat e Njeriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 10:14
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 10:11
Biznes
Kosovë
​Premtimet e partive politike nuk adresojnë problemet thelbësore të bizneseve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 9:50
Rajoni
Kosovë
Përfshihet nga flakët banesa në Kavajë, humb jetën 85 vjeçari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 9:43
Kosovë
​Ekonomia, prioritet i partive politike gjatë fushatës zgjedhore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 9:28
Kosovë
KQZ mblidhet sot për të proceduar pas vendimeve të Gjykatës Supreme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023