Lajme - 0 rezultate
30-01-2021 - 7:24
Shëndetësi
Kosovë
6 mijë e 211 raste aktive me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 7:12
Lajme
Botë
98 vjet nga marrëveshja turko-greke për shkëmbim popullate
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-01-2021 - 0:04
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 30 janar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 23:53
Bota
Botë
Francë, mbyllen kufijtë për vendet jashtë BE-së dhe qendrat tregtare nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 23:35
Lajme
Kosovë
Haradinaj viziton familjen e Gjeneral Sylejman Selimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 22:47
Lajme
Kosovë
​LVV reagon pas vendimit të Supremes: Lista jonë me 110 kandidatë garon në referendumin e 14 shkurtit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 22:01
Bota
Botë
Greqi, rritja e papritur e rasteve me Covid-19 mbyll sërish dyqanet dhe shkollat në Atikë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 21:58
Shëndetësi
Botë
Brukseli autorizon vaksinën e AstraZeneca-s, e treta në BE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 21:34
Lajme
Kosovë
​Osmani reagon ndaj vendimit të Supremes: Kurti do të jetë kryeministër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 21:22
Sport
Kosovë
​Reagon Kuka: Emri i Majlindës po keqpërdoret
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 21:08
Lajme
Kosovë
Hoxhaj takon veteranët në Pejë: Vota për PDK-në është votë për Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 19:45
Magazina
Botë
​Izrael: Zbulohet vjollca mbretërore biblike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 18:16
Biznes
Kosovë
​Haradinaj në Gjilan premton politika lehtësuese për sektorin prodhues në vend
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 18:12
Kosovë
​Hoti: Kurti nuk ka pasur të drejtë të jetë as deputet e as kryeministër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 18:08
Biznes
Kosovë
​Fillon ekzekutimi i 6.5 milionë eurove për të vetë-punësuarit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 17:58
Kosovë
​Hoxhaj viziton bizneset në Pejë: Sektorin privat do ta mbështesim me 1 miliard euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 17:57
Shëndetësi
Botë
​Gjermania kufizon udhëtimet nga vendet me lloje të reja të koronavirusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 17:39
Sport
Kosovë
​Prezantohen përzgjedhësit e ri të Kombëtares U21 dhe Kombëtares së futsallit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 17:36
Shëndetësi
Kosovë
​Tri raste me variantin britanik të COVID-19 në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 17:32
Shëndetësi
Maqedoni
​10 viktima dhe 302 raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 17:24
Maqedoni
​Protesta për rastin “Monstra”, kërkohet dorëheqja e Fatime Fetait
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 17:18
Shëndetësi
Shqipëri
​8 viktima në 24 orët e fundit nga koronavirusi në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 17:12
Lajme
Kosovë
​Fillon pagesa pre 6,5 milionë euro për të vetëpunësuarit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 16:44
Biznes
Kosovë
​Shitja e aseteve nga privatizimi vazhdon më 10 mars
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-01-2021 - 16:43
Lajme
Kosovë
​Bordi shkarkon u.d. e drejtorit të KEK-ut Luigj Imeri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023