Lajme - 0 rezultate
10-12-2020 - 15:06
Shëndetësi
Kosovë
​13 të vdekur dhe 562 raste të reja me Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 15:02
Lajme
Kosovë
​Kuçi për dhënien e licencave për dy hidrocentralet: Disi jam bindur se është vendim i drejtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 14:54
Lajme
Kosovë
​Kusari-Lila: MEA ka pajisur me leje ujore “Kelkos” në kundërshtim me ligjin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 14:48
Lajme
Kosovë
​Nga zyra e kryeministrit thonë se në Bruksel u diskutua për pensionet dhe kadastrin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 14:37
Shëndetësi
Botë
​Vaji i lirit shpëton lëkurën dhe flokët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 14:32
Shëndetësi
Botë
​Këta njerëz nuk duhet të hanë hudhër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 14:27
Shëndetësi
Botë
​Sekreti i flokëve të bukur qëndron në dietën tuaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 14:22
Shëndetësi
Botë
​A guxoni të përdorni çajet detoks për dobësim?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 14:17
Shëndetësi
Botë
​5 këshilla diete të gabuara që ju bën të shtoni më shumë sesa të humbni peshë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 14:14
Lajme
Kosovë
​Veliaj për vrasjen e 25-vjeçarit: Duhet bërë drejtësi, ai që ka bërë gabimin të mbajë përgjegjësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 14:14
Magazina
Botë
​Sekretet e grave që burrat i duan sinqerisht dhe nuk i harrojnë kurrë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 14:11
Lajme
Kosovë
​Ujësjellësi i Prishtinës thirrje konsumatorëve për shlyerjen e borxheve për vitin 2020
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 13:53
Shëndetësi
Botë
​6 idetë e gabuara për shëndetin - deodoranti shkakton kancerin e gjirit ...
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 13:51
Lajme
Kosovë
Evidentohet keqtrajtim i të dënuarve dhe shkelje të të drejtave të tyre
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 13:48
Lajme
Kosovë
​Zbatueshmëri e ulët e rekomandimeve të Avokatit të Popullit, 75% e tyre në pritje të zbatimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 13:41
Sport
Botë
​Klopp: Kam ndërruar mendim për VAR-in
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 13:40
Lajme
Kosovë
Edi Rama në ora 18:00 deklarohet për vrasjen e 25-vjeçarit nga policia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 13:36
Lajme
Kosovë
Organizata për Bashkëpunim Islamik u bën thirrje vendeve anëtare të njohin pavarësinë e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 13:30
Shëndetësi
Botë
​Si të ushqeheni nëse keni sëmundjen Hashimoto
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 13:27
Lajme
Botë
​Arabia Saudite regjistron vaksinën Pfizer për import dhe përdorim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 13:22
Lajme
Kosovë
​VV përplaset me AAK për emërimin si konsull të djalit të Haxhi Shalës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 13:22
Sport
Botë
​Boca Juniors në kërkim të Gabigol e Alves
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 13:21
Sport
Botë
​Grealish përsëri nën radarin e Manchester United
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 13:12
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-12-2020 - 13:09
Lajme
Botë
​107 viktima nga COVID-19 në Austri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022