Lajme - 0 rezultate
31-01-2021 - 16:44
Kosovë
​Haradinaj: Angazhimi ynë për anëtarësim në NATO prodhon siguri për qytetarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 16:41
Magazina
Kosovë
​Prend Buzhala - fitues i Çmimit “Pena e Flakës 2021”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 16:37
Sport
Botë
​West Ham – Liverpool, formacionet zyrtare, Shaqiri nga minuta e parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 16:29
Kosovë
​Qytetarët do të përballen me reduktime të ujit aq sa do të ketë turbullira në liqene
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 16:27
Kosovë
​Nesër dihet saktë numri i aplikacioneve nga diaspora
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 16:20
Shëndetësi
Botë
​Dubai do të ndihmojë OKB-në duke shpërndarë dy miliardë vaksina
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 15:56
Sport
Botë
​Reagim i fuqishëm i Barcelonës në lidhje me Lionel Messin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 15:36
Sport
Kosovë
​Reagon FBK: Nuk do të ketë tifozë në ndeshjet e Final 8 të Kupës së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 15:35
Kosovë
​Moti gjatë javës së parë të muajit shkurt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 15:21
Kosovë
​Nesër tërhiqet shorti për renditjen e partive politike në zgjedhjet e 14 shkurtit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 15:05
Shëndetësi
Kosovë
​Gjashtë të vdekur dhe 287 raste të reja me Covid-19 në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 14:56
Sport
Botë
​Chelsea merr fitoren e parë nën drejtimin e Thomas Tuchel
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 14:55
Bota
Botë
Mbi 1 mijë të arrestuar pas protestave për lirimin e Navalnyt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 14:50
Lajme
Botë
OBSh heton tregun e produkteve të detit në Wuhan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 14:32
Biznes
Kosovë
As sivjet nuk pritet të ketë mbështetje të mjaftueshme për bizneset dhe punëtorët afektuar në pandemi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 14:06
Shëndetësi
Kosovë
​Tubimet partiake pa maskë e distancë po rrezikojnë shëndetin e qytetarëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 14:00
Kosovë
​Tubimet partiake pa maskë e distancë po rrezikojnë shëndetin e qytetarëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 13:27
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 13:25
Kosovë
​Hoti: Kosova mirëpret vendosjen e marrëdhënieve diplomatike me Izraelin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 13:17
Siguri
Kosovë
​Konfiskohet marihuanë në Prishtinë e Obiliq, katër të arrestuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 13:10
Lajme
Kosovë
​Shumë paga e pak punë, deputetët me përfitime edhe pas përfundimit të mandatit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 13:05
Siguri
Kosovë
​Vjedh në qendrën tregtare në Veternik, arrestohet një shtetas i huaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 12:58
Kosovë
Vazhdojnë reduktimet me ujë në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 12:55
Kosovë
​Zbulohet pllaka përkujtimore në hyrjen e banesës së babait të Fatmir Limajt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 12:26
Siguri
Kosovë
​Vetë plagoset me armë gjuetie
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023