Lajme - 0 rezultate
06-11-2021 - 22:03
Biznes
Botë
​Turizmi bullgar nën kërcënimin e COVID-19 dhe çmimeve të energjisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 21:22
Covid-19
Botë
​Protesta në Athinë kundër masave për qytetarët e pavaksinuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 20:23
Lajme
Kosovë
​Gërvalla në Iowa: Kosova po prodhon siguri dhe paqe në rajon e më gjerë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 19:57
Sport
Botë
Në minutat shtesë zhbllokohet rezultati në ndeshjen mes Juventusit e Fiorentinas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 19:54
Lajme
Kosovë
​Banohet e fshatit Henc ankohen për ujin por del se nuk ka bakterie
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 18:20
Sport
Botë
Barcelona vazhdon formën jo të mirë, lëshon pikë kundër Celta Vigos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 18:15
Biznes
Shqipëri
​BERZH: Ekonomia shqiptare pritet të rritet me 8 %
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 18:07
Lajme
Botë
​Kopja autentike e Mona Lisës e vitit 1600, del në ankand në Paris
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 18:04
Covid-19
Botë
​Mbi 250 milionë raste me COVID-19 në mbarë botën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 18:03
Sport
Botë
Përfundon ndeshja pa fitues mes Chelseat e Burnleyt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 17:46
Sport
Botë
​Burnley barazon rezultatin kundër Chelseat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 17:45
Lajme
Kosovë
Krasniqi në familjet e Thaçit dhe Veselit: Fitorja e betejës së fundit do të jetë vulë e historisë së lavdishme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 17:39
Sport
Botë
Celta Vigo shënon kundër Barcelonës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 17:22
Sport
Botë
Barcelona mbyll pjesën e parë në epërsi kundër Celta Vigos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 17:07
Sport
Botë
Juventus-Fiorentina, ja formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 16:58
Shëndetësi
Kosovë
​Të hënën protestojnë punëtorët shëndetësor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 16:54
Sport
Botë
Mbyllet pjesa e parë, Chelsea në epërsi kundër Burnley
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 16:47
Sport
Botë
Barcelona dyfishon epërsinë kundër Celta Vigos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 16:40
Sport
Botë
Chelsea kalon në epërsi kundër Norwich
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 16:28
Sport
Botë
Barcelona kalon në epërsi kundër Celta Vigos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 16:26
Kulturë
Kosovë
𝗦𝗼𝘁 𝗺𝗯𝗮𝗵𝗲𝘁 𝗸𝗼𝗻𝗰𝗲𝗿𝘁𝗶 𝗵𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶𝘁𝗮𝗿 𝗽𝗲̈𝗿 𝘃𝗼𝗴𝗲̈𝗹𝘂𝘀𝗵𝗲𝗻 𝟭𝟬 𝗺𝘂𝗮𝗷𝘀𝗵𝗲 𝗦𝘁𝗶𝗻𝗮 𝗟𝗮𝗰̧𝗶
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 16:05
Bota
Botë
Magdalena Andersson, kryeministrja e parë në Suedi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 15:57
Bota
Botë
Kongresi amerikan miraton paketën e infrastrukturës prej 1 trilion dollarësh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 15:37
Sport
Botë
Manchester City fiton derbin e qytetit kundër United
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-11-2021 - 15:32
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit për nesër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024