Lajme - 0 rezultate
20-11-2021 - 11:51
Lajme
Kosovë
​Osmani: Uroj që zemra e çdo fëmije të gëzohet përgjithnjë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-11-2021 - 11:26
Intervista
Kosovë
​Gërxhaliu: Projektbuxheti 2022 jozhvillimor, goditje e rëndë për sektorin privat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-11-2021 - 11:16
Covid-19
Kosovë
​ShSKUK: Asnjë pacientë në mjekim intensiv nga Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-11-2021 - 10:57
Lajme
Kosovë
​Vandalizohet varri me mbishkrim shqip në Guci
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-11-2021 - 10:31
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftim shtesë (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-11-2021 - 10:22
Lajme
Kosovë
Ambasadori i ri i ShBA-së: Mezi po pres të kthehem në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-11-2021 - 10:00
Lajme
Kosovë
Laureatët rusë të çmimit Nobel paralajmërojnë kundër mbylljes së Grupit të Drejtave të Përkujtimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-11-2021 - 9:49
Tema
Kosovë
​KPK dhe KGJK bojkotojnë vettingun, në Ministrinë e Drejtësisë thonë se do të vazhdojnë me reformën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-11-2021 - 9:28
Lajme
Kosovë
​Shtatë pacientë me COVID-19 në Spitalin e Gjakovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-11-2021 - 8:50
Lajme
Kosovë
​Moti sot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-11-2021 - 8:46
Lajme
Kosovë
​Ngjarjet e datës 20 nëntor (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-11-2021 - 7:26
Lajme
Kosovë
​Mbi 754 mijë qytetarë janë vaksinuar me dozën e dytë antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-11-2021 - 7:17
Lajme
Kosovë
49 vite nga Kongresi i Drejtshkrimit të Gjuhës Shqipe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-11-2021 - 7:01
Lajme
Kosovë
​Dita Ndërkombëtare e të Drejtave të Fëmijëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-11-2021 - 0:03
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 20 nëntor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2021 - 23:19
Covid-19
Botë
​Italia ofron kujdes intensiv për pacientët me COVID-19 nga Gjermania
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2021 - 22:33
Covid-19
Botë
​Sllovakia miraton masën e izolimit për personat e pavaksinuar anti-COVID
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2021 - 21:59
Lajme
Kosovë
​Mehaj: Kanadaja së shpejti partneri ynë bilateral i radhës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2021 - 21:36
Lajme
Kosovë
Kurti dhe Çuçi flasin për marrëveshjet që do të nënshkruhen në mbledhjen Kosovë-Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2021 - 21:16
Lajme
Kosovë
​Peci: 1 milion fidanë për pyllëzim këtë vit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2021 - 20:50
Lajme
Kosovë
​Kastrati uron kryetarin e ri të Kamenicës, pret reflektim dhe jo veprime populliste
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2021 - 20:26
Lajme
Kosovë
​Deliu sërish reagon pas debatit me ministren Haxhiu: Deklarata u tha në kontekst të ballafaqimit me shpifjet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2021 - 19:58
Lajme
Kosovë
​Hasani viziton bashkëluftëtarët në Hagë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2021 - 19:36
Biznes
Kosovë
​Investimet e ndërmarrjeve gjatë vitit 2020 më së shumti në ndërtim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2021 - 19:27
Lajme
Kosovë
​Paraburgim ndaj 5 personave të dyshuar për vjedhje dhe shkretërim pylli
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024