Lajme - 0 rezultate
31-01-2021 - 21:59
Sport
Botë
​Klopp u dërgon mesazh direkt rivalëve për titull
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 21:53
Kosovë
​Haradinaj: Qeveria e re duhet të respektojë aleatët e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 21:45
Kosovë
​Haradinaj pret rritje të numrit të deputetëve të AAK-së në zgjedhjet e 14 shkurtit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 21:22
Kosovë
​Përmbyllet Flaka e Janarit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 21:17
Sport
Botë
​E zbulon Gerrard: Ja për çfarë u pendova në lidhje me Liverpoolin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 21:11
Kosovë
​Hoxhaj godet serish Kurtin: Pas 14 shkurtit nuk do të kemi kryeministra antiamerikan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 20:23
Kosovë
​Memli Krasniqi: Me Rimëkëmbjen, izolimi i të rinjve dhe shtetit tonë do të marrë fund
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 19:56
Sport
Botë
​Barcelona – Bilbao, formacionet zyrtare, Messi luan nga fillimi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 19:46
Sport
Kosovë
​Salah e Shaqiri shkëlqejnë në fitoren e Liverpoolit, reagon edhe Avdullah Hoti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 19:38
Kosovë
​Haradinaj nga Skenderaj: Na duhet përvoja e UÇK-së për ta ndërtuar dhe forcuar Ushtrinë e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 19:34
Shëndetësi
Botë
​Varianti i ri i virusit nga Afrika Jugore zbulohet në Selanik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 19:29
Lajme
Kosovë
PDK prezanton planin e rimëkëmbjes së politikës së jashtme dhe promovimit të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 19:28
Sport
Kosovë
​Vetëm tri pikë diferencë, ky është fituesi nga dueli mes Bashkimit dhe Rahovecit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 19:27
Shëndetësi
Botë
​Vaksina Novavax më pak efektive kundër llojit të Afrikës së Jugut?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 19:24
Sport
Botë
​Liverpooli me fitore bindëse ndaj West Hamit, ngritet në vendin e tretë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 19:18
Shëndetësi
Shqipëri
​876 raste të reja dhe 11 viktima nga COVID-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 18:56
Sport
Shqipëri
​Derbi i madh i kategorisë superiore mbyllet me rezultat befasues
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 18:53
Kosovë
​Hoti në Graçanicë: Kemi dëshmuar model të mirë të qeverisjes – LDK do të fitojë më 14 shkurt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 18:46
Sport
Kosovë
​Shënoi tjetër gol për Lazion, lajmërohet Vedat Muriqi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 18:34
Kosovë
​Haradinaj nga Vushtrria: Besimi për vizionin tonë po rritet çdo ditë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 18:22
Sport
Botë
​Nuk ndalet Atletico, shkon edhe një hap më afër titullit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 18:19
Shëndetësi
Botë
​Kongresisti demokrat preket me COVID pas marrjes së dozës së dytë të vaksinës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 18:04
Shëndetësi
Botë
​Italia regjistron rënie të vdekjeve dhe infeksioneve të reja nga koronavirusi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 17:44
Shëndetësi
Botë
​Britania shënon rënie të vdekjeve dhe rasteve të reja me koronavirus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 17:40
Shëndetësi
Botë
​Kinë: Më shumë se 2.000 raste me COVID në janar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023