Lajme - 0 rezultate
23-08-2021 - 18:22
Rajoni
Shqipëri
​Situata e zjarreve në Shqipëri, zonë problematike mbetet Maja e Rrunës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 18:20
Rajoni
Maqedoni
​27 viktima nga COVID-19 në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 18:11
Covid-19
Botë
​SHBA: Vaksinimet e fëmijëve nën 12 vjeç në fillim të vitit 2022?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 18:06
Bota
Botë
​Punoi për amerikanët, talibanët dënojnë me vdekje vëllain e përkthyesit afgan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 17:59
Sport
Botë
​Donnarumma do të jetë i durueshëm deri te pozita e numrit një në portën e PSG-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 17:43
Lajme
Kosovë
​Aleksandar Vulin nuk e harron bashkëpunimin me Rusinë edhe nga pozita e ministrit të Punëve të Brendshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 17:38
Covid-19
Shqipëri
​Asnjë viktimë nga COVID-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 17:32
Bota
Botë
​Talibanët paralajmërojnë për “pasoja” nëse SHBA shtyn tërheqjen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 17:21
Bota
Botë
​Franca dhe Britania po kërkojnë një zgjatje të afatit të evakuimit nga Afganistani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 17:07
Bota
Botë
​Në Panjshir, mijëra luftëtarë janë gati të luftojnë talibanët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 17:02
Lajme
Kosovë
​Kryeprokurori: Shumë shpejt do të arrestohet i dyshuari për vrasjen e 18 vjeçares në Ferizaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 16:59
Shëndetësi
Botë
​SHBA: Miratim i plotë për vaksinat Pfizer
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 16:51
Sport
Botë
​Manchester City pritet të përurojë shtatoret e Kompany dhe Silvas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 16:51
Bota
Botë
​The Sun jep alarmin: Mes të evakuarve po infiltrohen terroristë, përgatiten për sulme!
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 16:43
Sport
Botë
​Pjanic drejt rikthimit në Serie-A
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 16:34
Rajoni
Shqipëri
​Një i vdekur dhe një i lënduar në një aksident trafiku në Përrenjas të Shqipërisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 16:31
Lajme
Kosovë
​Osmani pas vrasjes në Ferizaj: Dhuna ndaj vajzave e grave kërcënon paqen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 16:29
Rajoni
Shqipëri
​Identifikohen tre shqiptarë për “pastrim parash” në Angli
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 16:26
Siguri
Kosovë
​Skenderaj, gjobitet një ngasës i kamionit për ngarkesë të pasigurt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 16:20
Biznes
Kosovë
​Rritet importi dhe eksporti i Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 16:18
Siguri
Kosovë
​Një person goditet nga treni në Aqarevë të Skenderajt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 16:04
Sport
Botë
​Liverpooli nuk e lejon Salahin të udhëtojë drejt Egjiptit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 15:52
Tema
Kosovë
​Kandidatët nën llupën e KGJK-së, KQZ kupton nesër për pastërtinë e aplikantëve për zgjedhje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 15:44
Biznes
Kosovë
Murati dhe përfaqësuesit e bankave diskutojnë për mbështetjen e prodhuesve vendor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-08-2021 - 15:42
Sport
Botë
​Pochettino jep një lajm të ri për Leo Messin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023