Lajme - 0 rezultate
12-12-2020 - 20:15
Shqipëri
​Protesta në Tiranë nëpërmjet fotografive
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 20:00
Shëndetësi
Kosovë
​19 viktima dhe 982 raste të reja me Covid-19, shërohen 556 pacientë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 19:39
Kosovë
​Një e moshuar serbe vdes në Prishtinë, Bashkësia Islame i organizon ceremoninë e varrimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 19:09
Shëndetësi
Kosovë
​Shtabi Emergjent në Malishevë: Kategorizimi i komunës tonë në zonën e “verdhë”, gabim i IKSHPK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 18:36
Shëndetësi
Botë
​Covid-19, Italia drejt një rekordi të ri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 18:15
Shëndetësi
Shqipëri
​12 të vdekur dhe 384 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 18:13
Kosovë
​Moti nesër në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 17:45
Kosovë
​Kosova e thellon bashkëpunimin me shtetet e Vishegradit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 17:15
Kosovë
​Përurohet shtëpia për të moshuarit pa përkujdesje familjare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 16:47
Kosovë
​Abrashi: Vitin e ardhshëm nis ndërtimi i rrugës lidhëse nga Kodra e Trimave deri në Shkabaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 16:42
Magazina
Kosovë
​Pro Band: Po presim të vaksinohemi dhe të jemi të gatshëm për 2021
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 16:22
Biznes
Kosovë
​Mbi 7 mijë biznese aplikojnë për grante në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 15:50
Siguri
Kosovë
​Vjedhin automjetin dhe pastaj edhe tri bagëti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 15:31
Rajoni
Kosovë
Manastirliu: Barnat falas për qytetarët e diagnostikuar me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 15:10
Shëndetësi
Kosovë
12 viktima dhe 524 raste të reja me Covid-19 në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 15:01
Lajme
Kosovë
​Përurohet “Shtëpia e të Moshuarve” në Gjinoc të Suharekës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 14:54
Shëndetësi
Kosovë
Edhe Meksika miraton përdorimin e vaksinës Pfizer-BioNTech
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 13:52
Lajme
Kosovë
Protesta në Shkodër, i vihet zjarri selisë së PS-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 13:45
Lajme
Kosovë
Gashi njofton qytetarët e prekur me Covid-19 për procedurën e aplikimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 13:33
Lajme
Kosovë
Serie A vjen me tri ndeshje interesante
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 13:19
Biznes
Kosovë
​Për rimëkëmbjen ekonomike ekspertët kërkojnë të hartohet pakoja e tretë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 13:15
Sport
Kosovë
​Kampioni Joshua ndeshet sonte kundër Pulev, në program edhe Florian Marku
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 13:10
Siguri
Kosovë
​Arrestohen 8 persona pir bixhoz të paligjshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 13:04
Kosovë
​Rifillimi i dialogut po vlerësohet si i dështuar dhe i padobishëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-12-2020 - 12:52
Kosovë
​Ndërpriten gërmimet në Kizhevak të Rashkës, pesë persona janë tërhequr nga ky lokacion
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022