Lajme - 0 rezultate
17-10-2020 - 16:21
Sport
Botë
​Realizohet goli i parë në ndeshjen Chelsea-Southampton
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 16:18
Kosovë
​Murtezaj akuzon Hotin për nepotizëm dhe favorizim të bizneseve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 16:09
Siguri
Kosovë
​EIC dhe Shoqata e Bankave dënojnë sulmin ndaj Raiffaisen Bank Kosova
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 15:59
Sport
Botë
​Mbyllen dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 15:56
Kosovë
​Analistët kritikojnë shkarkimet e Hotit: Të dëmshme dhe me motive politike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 15:45
Sport
Botë
​Everton 2-2 Liverpool, zgjidhet lojtari i ndeshjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 15:35
Biznes
Kosovë
​Verat që fitojnë çmime në Berlin dhe atome 24 karat flori në Rahovec
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 15:31
Shëndetësi
Kosovë
​Rritja e rasteve me Covid-19, Zemaj njofton për masa të reja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 15:30
Sport
Botë
​Everton – Liverpool, ndeshja e zjarrtë mbyllet me rezultat të papritur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 15:25
Biznes
Kosovë
Gështënja dhe prodhimet vendore promovohen në një panair në Deçan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 15:15
Sport
Botë
​Liverpooli rikthen avantazhin ndaj Evertonit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 15:14
Shëndetësi
Kosovë
Asnjë i vdekur dhe 148 raste pozitive me Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 15:06
Kosovë
​Haradinaj: Javë e rëndë për shqiptarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 14:46
Siguri
Kosovë
​Vjedhin para dhe stoli ari, arrestohen katër persona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 14:45
Siguri
Kosovë
​Limaj shpreh ngushëllime për shqiptarët që tragjikisht humbën jetën në Gjermani dhe Zvicër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 14:36
Sport
Kosovë
​Hartimi i skenarëve për veting finalizohen në fund të muajit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 14:31
Sport
Botë
​Ibra apo Lukaku? Cassano e zgjedh pa mëdyshje më të mirin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 14:25
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 14:22
Siguri
Kosovë
​Sulmojnë nënën e vet me biçikletë, dy të arrestuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 13:58
Sport
Botë
​Ndeshje spektakolare, shënohët goli i dytë në ndeshjen Everton-Liverpool
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 13:50
Sport
Botë
​Lëndohet ylli i Liverpoolit, largohet nga loja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 13:41
Sport
Kosovë
​Dy minuta lojë dhe ka gol në derbin Everton – Liverpool
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 13:41
Lajme
Kosovë
​1168 tiketa për mosrespektim të ligjit Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 13:19
Siguri
Kosovë
​Lëndohet derisa punonte në një shtëpi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 13:17
Sport
Kosovë
Formacionet e mundshme të derbit mes Interit dhe Milanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022