Lajme - 0 rezultate
06-07-2021 - 19:15
Sport
Botë
​Ja kush është gjyqtari Felix Brych që do ta ndajë drejtësinë sonte në ndeshjen Itali -Spanjë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 19:07
Magazina
Shqipëri
​Zajmina: Zgjedhja e duhur shihet te rezultati
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 18:50
Sport
Kosovë
​Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Farencvaros – Prishtina, ky është rezultati
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 18:47
Magazina
Kosovë
​Dua Lipa: E trishtuar se po e humbas Wimbledon këtë vit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 18:40
Sport
Botë
​Zyrtare, Hakimi lojtar i PSG-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 18:02
Lajme
Kosovë
​Kurti priti ambasadoren Butel
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 17:57
Covid-19
Botë
​Fakte rreth llojit delta të koronavirusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 17:52
Covid-19
Maqedoni
Regjistrohet edhe 3 raste të reja me llojin "Delta" në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 17:38
Bota
Botë
​Sulm me thikë në aeroportin e Dyseldorfit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 17:33
Sport
Botë
​Futbollisti i Arsenalit kalon tek Olympique Marseille
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 17:27
Lajme
Kosovë
​Kurti takohet me ambasadorin Szunyog
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 17:20
Bota
Botë
​Veturat e reja do të kenë kufizues të shpejtësisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 17:17
Sport
Kosovë
​Liga e Kampionëve, formacioni zyrtar i Prishtinës kundër Ferencvarosit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 17:12
Bota
Botë
​Gjermani akuzohet se ka spiunuar për Kinën për rreth dhjetë vjet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 17:06
Rajoni
Shqipëri
​Dogji 20 hektarë pyje në Vithkuq, policia procedon zjarrvënësin e dyshuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 17:05
Bota
Botë
​Rajoni arktik i Lapland goditet nga një valë rekorde e nxehtësisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 16:57
Lajme
Kosovë
​Qeveria e Kosovës publikon raportin e punës 100-ditëshe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 16:50
Covid-19
Botë
​Ekspertët gjermanë: Nuk ka imunitet kolektiv pa vaksinuar të rinjtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 16:45
Covid-19
Shqipëri
7 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 16:25
Tema
Kosovë
Kundërthënie ndërmjet pozitës dhe opozitës për takimin e nesërm në Bruksel
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 16:25
Shëndetësi
Kosovë
​Policia e rajonit të Ferizajt dhuron gjak
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 16:18
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 16:16
Magazina
Botë
​Çudia me britanikun: Ha djathë gjatë pushimeve në Turqi, paralizohet nga qafa e poshtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 15:56
Siguri
Kosovë
​Të akuzuarit mohojnë përfshirjen në vrasjen e Oliver Ivanoviqit, Prokuroria i quan grup të organizuar kriminal
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-07-2021 - 15:51
Biznes
Kosovë
​Pritet rishikimi i të gjitha zonat ekonomike, 25 serbë morën mbi 600 mijë euro paga në MTI pa shkuar asnjë ditë në punë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023