Lajme - 0 rezultate
18-10-2020 - 10:17
Siguri
Kosovë
​Vjedhi para në tyrbe, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:13
Lajme
Kosovë
​Digjet një depo në Lipjan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:07
Siguri
Kosovë
​Vjedh gjëra ushqimore dhe sulmon punëtoren e marketit, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:59
Siguri
Kosovë
​Policia jep detaje për tentim vjedhjen e bankës në Ferizaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:53
Siguri
Kosovë
​Rekruton në punë të detyrueshme tre të mitur, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:52
Siguri
Kosovë
​Konfiskohen 12 qese me substancë narkotike në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:36
Kosovë
​Institucionet të jenë të kujdesshme, s’do ketë tolerancë aty ku shkelet ligji
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:07
Siguri
Kosovë
​Nuk respektojnë masat anti-Covid, 943 tiketa të shqiptuara
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 8:38
Shëndetësi
Botë
​Italia pritet të shtrëngojë masat kundër Covid, por shkollat dhe universitetet nuk mbyllen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 8:34
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 18 tetor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 8:09
Shqipëri
​Moti në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 8:00
Kosovë
​Dita evropiane kundër trafikimit të qenieve njerëzore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 7:27
Kosovë
​Sot mot me diell
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 7:19
Kosovë
​1 mijë e 485 raste me Covid-19 aktive në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 23:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 18 tetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 22:53
Sport
Botë
​Pas Realit, edhe Barcelona pëson disfatë të papritur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 22:47
Lajme
Kosovë
​Osmani: Beteja me COVID-19 s’ka përfunduar, dhimbja jonë mund të rritet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 22:34
Sport
Botë
​Zidane shpërthen ndaj skuadrës pas humbjes së parë në kampionat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 22:22
Bota
Kosovë
Shitet në ankand makina që John F. Kennedy përdori në ditën e vrasjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 22:13
Sport
Botë
​Ancelotti i përgjigjet Kloppit në lidhje me ankesat për golin e anuluar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 22:00
Sport
Botë
​Ibrahimoviç u dërgon mesazh rivalëve pas fitores ndaj Interit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 21:55
Bota
Kosovë
ShBA, bjë rekord prej 25 milionë qytetarësh kanë votuar për presidencialet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 21:44
Sport
Botë
​Conte lëshon deklarat befasuese pas humbjes nga Milani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 21:31
Sport
Kosovë
​Skender Potera e mbylli kampionatin me fitore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 21:23
Sport
Botë
Pioli: Fitore e rëndësishme, iu tregoj se çfarë më kërkoi Ibra gjatë ndeshjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022