Lajme - 0 rezultate
17-10-2020 - 12:13
Sport
Botë
​Ronaldo: Nuk e kam shkelur protokollin, pres të kthehem së shpejti e të shijoj jetën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 11:59
Magazina
Kosovë
​Sonte në Prizren mbahet "BalkanFEST"
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 11:40
Kosovë
​Nitaj: Prishtina mund ta kërkojë përjashtimin e Lajçakut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 11:34
Shqipëri
​Njihuni me parashikimin e motit në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 11:09
Kosovë
​Projektligji për UÇK-në assesi të miratohet, LVV e quan ligj të dobët por PDK nuk tërhiqet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 10:43
Biznes
Shqipëri
​Vermoshi, mrekulli e natyrës së Malësisë së Madhe në destinacion evropian
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 10:39
Shëndetësi
Botë
​Evropa përballë masave të reja kufizuese antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 9:59
Biznes
Kosovë
​Në Trust vetëm 6 mijë punëtorë kontributdhënës janë më pak në pandemi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 9:53
Biznes
Kosovë
Komuna e Prizrenit do të përkrah sektorin privat me 700 mijë euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 9:05
Kosovë
​Dita Ndërkombëtare për Zhdukjen e Varfërisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 8:32
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 17 tetor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 8:19
Biznes
Kosovë
​Shënohet Dita e gështenjës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 8:05
Shëndetësi
Kosovë
​16.606 raste pozitive me Covid-19 që nga paraqitja e pandemisë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 7:45
Lajme
Kosovë
​Moti sot në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 7:40
Sport
Kosovë
​Sot Drag Race i fundit për këtë vit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 7:28
Shëndetësi
Kosovë
​Zemaj bashkë me policët dhe Inspektoratin mbyllin disa kafiteri në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 7:17
Botë
​Lindja e avionit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 21:15
Lajme
Kosovë
Arben Gashi: Kurti ndërhyri në punët e Amerikës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 21:04
Lajme
Kosovë
Dy seanca, përmbledhje nga diskutimet dhe vendimet e Kuvendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 21:03
Lajme
Botë
OBSH e shqetësuar: Shtrimet në spital me pacientë COVID po rriten
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 20:35
Lajme
Kosovë
Deputeti i PDK për shkarkimet e Hotit: LDK nuk po përmbahet nga veprimet komuniste
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 20:02
Kosovë
​Zgjidhet anëtarët e rinj të Komisionit të Pavarur të Mediave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 20:01
Lajme
Kosovë
Likaj reagon pas shtimit të rasteve me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 19:59
Kosovë
​Dështon votimi i Projektligjit për Financimin e Subjekteve Politike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 19:33
Lajme
Kosovë
Hoti shkarkon edhe drejtorin e ATK-së dhe të Doganës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022