Lajme - 0 rezultate
16-10-2020 - 18:46
Kosovë
​Qeveria propozon formimin e bashkësive fetare me 100 nënshkrime, kritikohet nga deputetët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 18:34
Lajme
Botë
Rekord i ri ditor i COVID-19 në Itali, mbi 10 mijë raste të reja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 18:13
Kosovë
​Kurti mbështet publikisht Joe Bidenin për President të ShBA-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 17:48
Lajme
Kosovë
​Osmani: Mbështes çdo nismë për promovimin e historisë tonë dhe fuqizimin e grave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 17:42
Lajme
Kosovë
​MKRS-ja do të përkrahë artistët dhe krijuesit e pavarur nga fondi emergjent
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 17:35
Lajme
Kosovë
​S’ka kuorum për projektligjin e VV-së për peticione
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 17:29
Kosovë
​PSD aksion simboli kundër Lajçakut, Policia arreston dy aktivistë të saj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 17:07
Kosovë
​Osmani: Të gjitha marrëveshjet ndërkombëtare të referohen vetëm me Republika e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 17:04
Kosovë
​Szunyog: Marrëveshja finale duhet të mbyll të gjitha çështjet e hapura mes Kosovës dhe Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 16:53
Lajme
Kosovë
“Haki Rugova e shkarkoi drejtorin e policisë”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 16:47
Shëndetësi
Kosovë
​Rritja e rasteve me Covid-19, Raka thotë se mbyllja totale nuk është opsion
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 16:41
Lajme
Kosovë
Kush është Samedin Mehmeti, pasuesi i Qalajt në krye të Policisë së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 16:32
Biznes
Kosovë
​Miratohet kredia e Bankës për Zhvillim dhe Kosovës në vlerë 30 milionë euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 16:26
Siguri
Kosovë
Shkarkohet Rashit Qalaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 16:16
Rajoni
Shqipëri
​Koronavirusi në Shqipëri, vijojnë të rriten rastet e reja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 16:14
Bota
Kosovë
Rritja e rasteve dhe e viktimave mbyll një rajon grek
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 16:04
Bota
Kosovë
Rekord tjetër infektimesh me COVID-19 në Slloveni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 15:58
Shëndetësi
Kosovë
​Zemaj: Nga sot janë rritur kapacitetet testuese për Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 15:57
Sport
Kosovë
​Mbyllet me rezultat të papritur ndeshja ndërmjet Arbërisë dhe Ballkanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 15:51
Shëndetësi
Kosovë
​Në institucione mungojnë dezinfektuesit, maskat dhe matësit e temperaturës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 15:37
Sport
Botë
​Nesër një ditë e mbushur me derbi në ligat kryesore evropiane
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 15:35
Kosovë
​Szunyog: Dialogu duhet t’i mbyll të gjitha çështjet e hapura mes Kosovës dhe Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 15:18
Kosovë
​Osmani për deklaratat e Lajçak në Serbi: Nuk kanë fare të bëjnë me realitetin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 15:14
Lajme
Kosovë
​Dy të vdekur dhe 104 raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 15:14
Sport
Botë
​Conte: Nesër ndeshje e vështirë ndaj Milanit, Hakimi-Hernandez dyshe fantastike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022