Lajme - 0 rezultate
31-01-2021 - 13:17
Siguri
Kosovë
​Konfiskohet marihuanë në Prishtinë e Obiliq, katër të arrestuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 13:10
Lajme
Kosovë
​Shumë paga e pak punë, deputetët me përfitime edhe pas përfundimit të mandatit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 13:05
Siguri
Kosovë
​Vjedh në qendrën tregtare në Veternik, arrestohet një shtetas i huaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 12:58
Kosovë
Vazhdojnë reduktimet me ujë në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 12:55
Kosovë
​Zbulohet pllaka përkujtimore në hyrjen e banesës së babait të Fatmir Limajt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 12:26
Siguri
Kosovë
​Vetë plagoset me armë gjuetie
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 12:02
Siguri
Kosovë
​Sulmon motrën e vet për shkak të telefonit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 11:55
Siguri
Kosovë
​Kaluan ilegalisht kufirin, ndalohen dy shtetas të Maqedonisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 11:41
Kosovë
​501 tiketa për mosrespektimin e masave anti-covid
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 11:34
Lajme
Kosovë
​Limaj: Sot 24 vjet UÇK-ja pati marrë një goditje të rëndë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 11:24
Lajme
Kosovë
​Rekomandohet suspendimi i tre policëve që maltretuan 18-vjeçarin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 11:09
Kosovë
​Hoxhaj nderon Zahir Pajazitin, Hakif Zejnullahun e Edmond Hoxhën: Kosova po e paguan çmimin e dytë para Gjykatës Speciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 10:52
Kosovë
​Hoti për vizitën e Kurtit dhe Osmanit në veri: Nuk duhet të përdoret për fushatë zgjedhore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 10:40
Lajme
Kosovë
​Hoti: Sot nderojmë Zahir Pajazitin dhe bashkëluftëtarët e tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 10:09
Lajme
Kosovë
​Kurti këmbëngul: Lista jonë do t’i ketë 110 kandidatë në zgjedhjet e 14 shkurtit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 10:06
Lajme
Kosovë
​Haradinaj përkujton Zahir Pajazitin, Edmond Hoxhën e Hakif Zajnullahun
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 9:57
Lajme
Kosovë
​Osmani e Kurti bëjnë homazhe pranë shtatores së Zahir Pajazitit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 9:50
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj nderon Zahir Pajazitin: Kosova po e paguan çmimin e dytë para Gjykatës Speciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 9:45
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 9:43
Lajme
Kosovë
Petkoviq: Vizita e Kurtit dhe Osmanit në veri të Mitrovicës, rezultat i një marrëveshjeje në Bruksel
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 9:21
Lajme
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 8:41
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftime dhe paralajmërime (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 8:25
Shëndetësi
Botë
SHBA, numër rekord viktimash nga COVID-19 në 24 orë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 7:41
Lajme
Kosovë
​24 vjet nga rënia e tre ushtarëve emblematikë të UÇK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-01-2021 - 7:19
Lajme
Kosovë
​Moti sot në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023