Lajme - 0 rezultate
17-11-2021 - 22:41
Shëndetësi
Kosovë
​Si ta largoni ndjesinë e djegies në gjoks dhe fyt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 22:37
Lajme
Kosovë
​Zyrtarja amerikane: Kosovën e Serbinë i ftuam në samit si refleksion i përfshirjes së të gjithëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 22:31
Bota
Botë
​Në Suedi me leje për COVID-19 nga 1 dhjetori
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 22:25
Lajme
Kosovë
​Agron Kuçi dorëhiqet nga Dega e AAK-së pas humbjes në Junik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 22:21
Sport
Botë
​Pioli kërkon që këto rregulla të basketbollit të inkorporohen edhe në futboll
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 22:17
Shëndetësi
Botë
Arsyeja pse duhet konsumuar ujë para vaksinimit kundërCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 22:03
Bota
Botë
​Në Egjipt u gjet tempulli i humbur i diellit 4500-vjeçar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 21:55
Magazina
Botë
​Irina Shayk e Bradley Cooper kapen duke ecur dy vjet pas ndarjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 21:24
Biznes
Kosovë
​Bajrami-Qeverisë Kurti: S’ka pako të ringjalljes ekonomike 420 milionë euro në projektbuxhetin 2022
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 21:13
Sport
Kosovë
Bashkimi triumfon bindshëm ndaj Rahovecit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 21:02
Sport
Kosovë
​Zyrtare, Prishtina emëron trajneri e ri, vjen nga Bosnjë e Hercegovina, këto janë fjalët e para të tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 21:02
Lajme
Kosovë
​Krasniqi: PDK do të ndjekë deri në fund çështjen e zarfeve të dyshimta në Dragash
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 20:55
Sport
Botë
Bayerni goditet nga një valë e re infektimesh me Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 20:50
Rajoni
Shqipëri
​Kuvendi i 11 dhjetorit, Duma: Nuk janë 4200 delegatë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 20:47
Bota
Botë
​Më shumë se 10.000 të vdekur në Kroaci që nga fillimi i epidemisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 20:43
Shëndetësi
Botë
​Belgjikë: Detyrim për të punuar nga shtëpia 4 ditë në javë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 20:39
Covid-19
Botë
​Fauci: Dobësimi i efektit të vaksinës dhe varianti delta do të çojë në një "goditje të dyfishtë"
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 20:35
Sport
Kosovë
​Skuadra e Superligës që po lufton për titull mbetet pa kryesi, kjo është arsyeja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 20:35
Shëndetësi
Botë
​Austria shtrëngon rregullat e hyrjes nga e hëna
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 20:31
Bota
Botë
​Një avion britanik F-35 u rrëzua në Mesdhe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 20:23
Bota
Botë
​Shefi i Frontex: BE duhet të përgatitet për më shumë kriza emigrantësh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 20:22
Sport
Kosovë
​Kosova lufton për katër medalje në Kampionatin Botëror të Karatesë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 20:14
Rajoni
Shqipëri
​Italia mbështet hapjen e negociatave për aderim të Shqipërisë në BE para fundvitit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 20:05
Sport
Botë
​Ardhja e Ronaldos ndikoi fuqishëm në rritjen e shpenzimeve të Manchester United
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2021 - 20:03
Shëndetësi
Kosovë
​Pesë gjërat që nuk duhet t'i mbani në banjë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024