Lajme - 0 rezultate
03-08-2021 - 9:19
Siguri
Kosovë
​17-vjeçari humb jetën në një aksident trafiku në Ferizaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 8:50
Lajme
Kosovë
Të shtëna në një aheng familjar në Vushtrri, sekuestrohet arma
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 8:31
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 3 gusht (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 7:45
Lajme
Kosovë
Deputetët edhe sot diskutojnë për 100 ditë të Qeverisë Kurti II
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 7:03
Sport
Kosovë
Driton Kuka: Medaljet e arta zbritën në tokën e bekuar shqiptare, krenari pa fund
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 6:51
Lajme
Kosovë
​6 vjet nga miratimi i Gjykatës Speciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 0:02
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 3 gusht
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 0:01
Covid-19
Kosovë
​Belgjika do të dhurojë 225.600 doza të vaksinës për Kosovën, Armeninë dhe Gjeorgjinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 23:46
Covid-19
Botë
​SHBA përmbush synimin e Biden, me 70% të të rriturve që morën një dozë të vaksinës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 23:39
Siguri
Kosovë
​Arrestohet edhe një person i dyshuar për zjarrvënie
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 23:07
Rajoni
Shqipëri
​Zjarr edhe në Kalanë e Beratit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 23:01
Sport
Kosovë
​Mijëra qytetarë presin kampionet olimpike në “Zahir Pajaziti”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 22:51
Bota
Botë
​Shkencëtarët zbulojnë për herë të parë dritë pas një vrime të zezë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 22:42
Covid-19
Botë
​Izraeli: Pfizer siguron mbrojtje kundër sëmundjeve serioze, por më pak nga infeksioni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 22:32
Bota
Botë
​Zjarr i madh në afërsi të Trogir në Kroaci
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 22:25
Shëndetësi
Kosovë
​Çfarë është sindroma e të pasmeve të vdekura dhe pse është e rrezikshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 22:15
Lajme
Kosovë
​Konjufca: Mirënjohje ekipit tonë olimpik që na bëri krenarë me arritjet kolosale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 21:58
Sport
Kosovë
​Kampionet olimpike arrijnë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 21:54
Lajme
Kosovë
​VV thirrje anëtarësisë nga komunitetet jo shumicë: Kandidoni për zgjedhjet e 17 tetorit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 21:35
Siguri
Kosovë
​Policia e Kosovës: Fajtorët për zjarret do të përballen me drejtësinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 21:02
Sport
Kosovë
​Kampionet olimpike arrijnë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 20:27
Siguri
Kosovë
​Zjarri në zonën e Suharekës, Mehaj viziton fshatrat Bukosh, Vraniq dhe Studenqan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 19:50
Lajme
Kosovë
​Lokalizohen zjarret në Komunën e Malishevës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 19:50
Lajme
Kosovë
​Seanca për 100 ditët e Qeverisë Kurti 2 vazhdon nesër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 19:41
Lajme
Kosovë
​Ujësjellësi "Prishtina" apel qytetarëve: Mos shpërdorni ujin e pijshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022