Lajme - 0 rezultate
26-10-2020 - 12:34
Shëndetësi
Kosovë
​185 raste aktive dhe 8 pacientë në hospitalizim me COVID-19 në Gjilan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 12:28
Sport
Botë
​Pogba reagon pas lajmeve se ai e ka braktisur Kombëtaren e Francës pas komenteve të Macron
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 12:16
Siguri
Kosovë
​KGjK vendos të hap konkurs për pozitat e lira në administratën e gjyqësorit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 12:11
Sport
Botë
​Dy yjet e Milanit rezultojnë pozitiv me Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 12:09
Kosovë
6 këshilla që mund të ndjekin bizneset për të përdorur “hashtag” në mënyrë efektive
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 12:08
Kosovë
​Shala: Nuk ka qenë e domosdoshme shitja e tokave me çmim të lirë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 12:00
Sport
Botë
​Christian Eriksen mund të largohet nga Interi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 11:59
Lajme
Kosovë
OAK pritet në takim nga ministri Klosi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 11:52
Shëndetësi
Kosovë
​Testi i ri për Covid-19, përgjigja del vetëm për 12 minuta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 11:49
Siguri
Kosovë
Punëtores së “Elkosit” i grabiten mbi 10 mijë euro pranë bankës në Fushë Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 11:42
Lajme
Kosovë
​Ahmeti: Të bëjmë kujdes, shtetet fqinje po ballafaqohen me numra alarmant të virusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 11:40
Shëndetësi
Botë
​Pas Italisë e Spanjës, e gjithë Evropa më pranë karantinës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 11:33
Sport
Botë
​Vdes në moshën 18 vjeçare ish-lojtari i Manchester Cityt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 11:30
Lajme
Kosovë
​Burg i përjetshëm për vrasjen mizore në Ferizaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 11:15
Siguri
Kosovë
​Organizoi lojëra fati, mbyllet lokali
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 11:07
Sport
Botë
​Cristiano Ronaldo rrezikon të dënohet për thyerje të rregullave te Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 10:57
Kosovë
Si mund t’i menaxhojmë problemet dhe krizat e rrjeteve sociale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 10:56
Kosovë
​Shala: Nuk janë të shkatërruara dokumentet e privatizimit, ato janë të ruajtura në arkivat elektronike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 10:50
Siguri
Kosovë
​Digjen tri vetura në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 10:45
Sport
Botë
​Milan – Roma, ndeshja luhet pa asnjë tifozë, formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 10:36
Kosovë
Gjykata Speciale nuk jep detaje nëse ka ngritur aktakuzë ndaj Thaçit e Veselit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 10:27
Sport
Kosovë
​Xhiroja e nëntë e Superligës së Kosovës sjell duele të zjarrta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 10:22
Lajme
Kosovë
A ndikon papunësia në shëndetin mendor apo shëndeti mendor në papunësi?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 10:07
Siguri
Kosovë
​Arrestohen 28 persona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 10:06
Magazina
Kosovë
Nga kush dhe si ta kërkosh një letër rekomandimi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021