Lajme - 0 rezultate
27-10-2020 - 11:54
Lajme
Kosovë
Zemaj kërkon disiplinë nga qytetarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 11:35
Lajme
Kosovë
​Policia e Kosovës pranon donacion 15 vetura
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 11:16
Lajme
Kosovë
​Fillon periudha e aplikimit të partive për certifikim në zgjedhjet për Mitrovicën e veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 11:03
Lajme
Kosovë
​Arrestohet blerësi dhe shitësi i narkotikëve në Pejë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 10:54
Lajme
Kosovë
​Hoti: Vrasja e Bytyqit, sikurse shumë vrasje të tjera politike ishte sulm i drejtpërdrejtë kundër LDK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 10:42
Lajme
Kosovë
​Veliu nuk i përgjigjet ftesës për raportim për shkarkimin e Qalajt dhe shuarjen e Task-Forcës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 10:29
Lajme
Kosovë
​KGJK me ueb faqe për lehtësimin e qasjes në informata mbi statusin e lëndëve në gjykata
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 10:13
Lajme
Kosovë
​Nëna rrah djalin e saj në Podujevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 9:53
Lajme
Kosovë
​941 raste aktive me COVID-19 në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 9:28
Lajme
Kosovë
​21 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 5 në gjendje më të rëndë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 9:20
Lajme
Kosovë
​Isa Mustafa kujton Ukë Bytyqin: Vrasja e tij ishte goditje e rëndë për Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 8:18
Lajme
Kosovë
​970 gjoba për mosrespektim të masave ndaj COVDI-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 8:14
Lajme
Kosovë
Osmani kujton Ukë Bytyqin: Guximi e urtia e shndërruan në njeri të besueshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 7:27
Lajme
Kosovë
​Mblidhet sërish sot Komisioni Hetimor për procesin e privatizimit në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 7:15
Kosovë
​Moti sot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 7:00
Bota
Botë
​Dita Botërore e Trashëgimisë Audiovizuale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 6:52
Kosovë
​Pesë vjet nga nënshkrimi i MSA-së me Bashkimin Evropian
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 0:02
Lajme
Botë
​Hajnat në Gjermani vjedhin relikte 1000-vjeçare të një shenjtori
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 23:54
Shëndetësi
Botë
​Tetë ushqimet që ju mbrojnë nga viruset
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 23:48
Lajme
Kosovë
​Prishtina me 800 raste aktive, nuk pritet mbyllje totale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 23:33
Lajme
Botë
​Italianët hedhin kokteje me molotov në rrugë për shkak të masave antiCOVID -video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 23:14
Lajme
Botë
​60.000 njerëz evakuohen për shkak të zjarrit në Kaliforni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 23:04
Lajme
Botë
​Evropa synon të bëhet kontinenti i parë neutral ndaj klimës deri më 2050
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 22:44
Shëndetësi
Botë
​Pse Mossadi solli vaksinat kineze për koronavirus në Izrael?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 22:33
Magazina
Botë
​Modelet e viteve ’90: Pa operacione dhe skandale, truprojat ruanin të brendshmet e tyre
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021