Lajme - 0 rezultate
26-10-2020 - 22:15
Sport
Botë
​Bartomeu mbetet në Barcelonë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 22:08
Lajme
Botë
​Papa pa besimtarë për Krishtlindje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 21:59
Lajme
Kosovë
​“Nuk keni pa gjë akoma”, Nagavci-Hotit: Hajdutçe e morët pushtetin, hajdutëria dëshmohet qëllimi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 21:44
Lajme
Kosovë
​Bajrami: S’mund të garantoj se 2 milionë eurot e vjedhura do të kthehen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 21:15
Lajme
Kosovë
​Skandali i vjedhjes së 2 milionë eurove, Bajrami: Ndihemi të tradhtuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 20:48
Lajme
Botë
​Merkel paralajmëron: Jemi pranë humbjes së kontrollit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 20:41
Shëndetësi
Botë
​Britania raporton 20.890 raste të reja dhe 102 viktima nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 20:36
Shëndetësi
Botë
​SHBA konfirmon 63.195 raste të reja dhe 380 viktima nga koronavirusi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 20:31
Shëndetësi
Botë
​26.771 raste të reja dhe 257 viktima nga COVID-19 në Francë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 20:16
Magazina
Botë
​Gjendet një foshnje e braktisur në aeroport
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 20:10
Shëndetësi
Maqedoni
​15 të vdekur dhe 247 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 19:54
Lajme
Botë
​Vdes numri dy i regjimit të Sadam Hussein, SHBA ofroi 10 milionë për kokën e tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 19:43
Shëndetësi
Botë
​Spanja me afër 1.1 milion pacientë me koronavirus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 19:38
Lajme
Botë
​SHBA vendos sanksione të reja ndaj Iranit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 19:34
Lajme
Kosovë
​Mbahet ceremonia e përurimit të Konsullit të Nderit të Italisë në Pejë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 19:17
Lajme
Kosovë
​Konfirmohet lidhja e fortë transatlantike midis Kosovës dhe Kanadasë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 19:09
Lajme
Kosovë
​Stano: Takimet Kosovë-Serbi do t’i nënshtrohen masave belge për koronavirusin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 19:03
Lajme
Botë
​Biden: Unë nuk e nënvlerësoj mundësinë e fitores së Trump
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 18:50
Shëndetësi
Botë
​32 milionë të shëruar nga COVID-19 në botë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 18:41
Shëndetësi
Botë
​Testi i ri i gjakut ndihmon zbulimin se cilat forma të kancerit të pankreasit i përgjigjen mjekimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 18:37
Lajme
Kosovë
​Selimi-Hotit: Çkapja për kapje apo çkapja për sundim të ligjit?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 18:24
Lajme
Kosovë
​Hoti takim me QUINT: I vendosur për fuqizimin e luftës kundër krimit dhe korrupsionit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 18:17
Biznes
Kosovë
​Mustafa takim virtual me përfaqësues të Organizatës për Ushqim dhe Agrikulturë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 18:11
Lajme
Kosovë
​Kadri Shalës i caktohet masa e ndalimit 48 orë, avokati konfirmon se sot është kthyer nga Turqia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 17:52
Lajme
Botë
​Nuk është më kërcënim: Kina ndërmerr veprim konkret kundër Amerikës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021