Lajme - 0 rezultate
30-06-2021 - 12:19
Lajme
Kosovë
​Gjilani miraton vendimin për rrënimin e objekteve të institucioneve publike, ruhet një pjesë e burgut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 12:18
Lajme
Kosovë
​Mbi 50 përqind e të kualifikuarave nuk përputhen me nevojat e të tregut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 11:29
Lajme
Kosovë
​100 ditë qeverisje, LDK e quan mashtruese Qeverinë Kurti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 11:24
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 11:14
Siguri
Kosovë
Haxhiu për arrestimet në AZhB: Zyrtarët që abuzuan me detyrën do të japin përgjegjësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 11:10
Lajme
Kosovë
​Arrestohen 7 persona me dyshimin e keqpërdorimit të subvencioneve në bujqësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 11:09
Lajme
Botë
​I nxehti ekstrem në Kanada, për një javë mbi 130 të vdekur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 10:55
Lajme
Kosovë
​Dorëzohet ankesë të Avokati i Popullit lidhur me procesin e zgjedhjeve të 14 shkurtit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 10:48
Biznes
Kosovë
​Oda Amerikane: Gjykata Komerciale do të ndikojë pashmangshëm në ngritjen e sigurisë juridike në të bërit biznes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 10:34
Lajme
Kosovë
Shkarkohen anëtarët e KPMSHCK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 10:28
Lajme
Kosovë
Nis seanca e Kuvendit ku pritet të shkarkohen anëtarët e KPMSHCK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 9:08
Siguri
Kosovë
​Vdes një person në Spitalin e Gjakovës, nisin hetimet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 8:55
Lajme
Shqipëri
​Philip Reeker sot në Tiranë, takime me Ramën dhe Bashën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 8:51
Siguri
Kosovë
​I mituri rrah nënën dhe motrën e tij 11-vjeçare në Fushë Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 8:43
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 30 qershor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 8:40
Siguri
Kosovë
Arrestohet një person për marrje ryshfeti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 8:30
Lajme
Kosovë
​100 ditët e Qeverisë Kurti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 7:51
Lajme
Kosovë
Mazhoranca do të tentojë shkarkimin e 5 anëtarëve të KPMShCK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 7:34
Sport
Botë
​Tyson mbush 55 vjeç
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 7:28
Lajme
Botë
​Historia e himnit të Francës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 7:09
Lajme
Kosovë
Parashikimi i motit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-06-2021 - 0:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 30 qershor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 23:54
Shëndetësi
Botë
​Si ndikon ecja zbathur në shëndetin tonë?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 23:43
Sport
Botë
​Kompletohet faza çerekfinale e Euro 2020, këto janë çiftet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 23:34
Sport
Botë
Ukraina bën mrekullinë ndaj Suedisë, shënon në sekondat e fundit të vazhdimeve dhe kalon në çerekfinale të Euro 2020
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022