Lajme - 0 rezultate
25-10-2020 - 23:09
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 26 tetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 23:08
Lajme
Botë
​40 për qind e mbështetësve të Trump dhe Biden nuk do ta pranojnë humbjen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 22:58
Shëndetësi
Botë
​A prodhojnë burrat më shumë antitrupa kundër COVID-19 sesa gratë? Studimi i ri zbulon të vërtetën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 22:52
Magazina
Botë
​'Shenjat e Shtrigave' nën rrënojat 700-vjeçare të kishës mesjetare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 22:43
Botë
​Drita misterioze në qiellin britanik që futi frikën nga pushtimi i alienëve, doli të jetë diçka tjetër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 22:35
Shëndetësi
Botë
​Mjeti i ri i bazuar në inteligjencën artificiale zbulon sulmin në tru për vetëm 4 minuta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 22:18
Shëndetësi
Botë
​Sllovenia kufizon lëvizjen në komuna për shkak të COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 22:01
Lajme
Kosovë
​Faik Hoti: Mos i vrisni gjyshërit tuaj duke u infektuar nga koronavirusi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 21:52
Lajme
Botë
​SHBA: Armëpushimi humanitar në Karabak, do të hyjë në fuqi të hënën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 21:51
Magazina
Botë
​Ky është burri i parë i Kim Kardashian me të cilin ajo u martua nën ndikimin e drogës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 21:05
Sport
Botë
Drejtori sportiv i Juventusit zbulon të ardhmen e Paulo Dybalas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 21:02
Magazina
Botë
​A është e mundur t’i ketë veshur? Kylie befason fansat: A keni veshur pelena?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 20:55
Sport
Botë
​Arsenali e përjashtoi, Ozil bëhet “parashikues” i ndeshjeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 20:49
Lajme
Botë
​Trump: Konflikti në Karabak do të zgjidhet lehtësisht
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 20:39
Sport
Botë
​30 milionë euro kushton zëvendësuesi i Van Dijk te Liverpooli - foto
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 20:39
Lajme
Kosovë
​Zbulimi i hershëm i kancerit të gjirit, mbahet koncerti “Ti nuk je vetëm”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 20:26
Lajme
Botë
​Kreu i opozitës së Bjellorusisë thotë se greva e përgjithshme do të fillojë të hënën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 20:24
Lajme
Shqipëri
​Varret e Selcës në Mokër: Gërmimet e fundit arkeologjike janë bërë në vitin 1972 - video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 20:15
Sport
Botë
​Hamilton shkruan historinë në Portugali, thyen rekordin e Schumacher
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 20:03
Botë
​NASA: Shkëmbi i madh sa Piramida e Gizës do të përplaset në orbitën e Tokës javën tjetër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 19:59
Magazina
Botë
​Kanye West kërcënon Kim Kardashian me zbulimin e të gjitha sekreteve të saj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 19:56
Shëndetësi
Botë
​Izraeli nis testimet me vaksinën antiCOVID-19 më 1 nëntor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 19:47
Shëndetësi
Maqedoni
​22 viktima dhe 561 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 19:42
Sport
Botë
​Me buzëqeshjen e zakonshme, Ronaldinho jep lajmin e keq për adhuruesit e tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 19:41
Shëndetësi
Botë
​Ka simptoma të ngjashme: Si të dallojmë helmimin nga COVID-19 prej monoksidit të karbonit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021