Lajme - 0 rezultate
26-10-2020 - 17:08
Shëndetësi
Botë
​Testi i ri për sëmundjen e Parkinsonit përdor mostrat e lëkurës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 16:59
Sport
Botë
​Interi me dy mungesa ndaj Shakhtarit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 16:52
Kosovë
​Nis hartimi i strategjisë kundër ekstremizmit të dhunshëm dhe radikalizmit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 16:50
Shëndetësi
Shqipëri
​Shqipëria vazhdon të përballet me numër të lartë të rasteve të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 16:47
Sport
Botë
​Legjendja e Chelseat – Lampardit: Je shumë larg nivelit të Liverpoolit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 16:40
Lajme
Kosovë
​Vullnetarët e karantinës: Agon Musliu nuk ka folur për ndonjë sëmundje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 16:29
Lajme
Kosovë
Osmani nuk tregon se në cilën organizatë ndërkombëtare do të aplikojë për anëtarësim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 16:25
Sport
Botë
​Këta janë 26 lojtarët e Serie-A të infektuar me Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 16:12
Sport
Kosovë
​U hodh shorti për rrethin e parë të Kupës së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 16:11
Kosovë
​Haradinaj numëron sfidat e AAK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 16:08
Lajme
Kosovë
​Lëvizja Vetëvendosje: Asociacioni është i vdekur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 16:02
Sport
Botë
Mustafi fajtori kryesor i humbjes së Arsenalit nga Leicester City – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 15:59
Shëndetësi
Kosovë
​Mbi 1000 persona të infektuar me Covid-19 nuk kanë vendime për izolim në Shkup
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 15:50
Lajme
Kosovë
Haziri: Isa Mustafa, emri i vetëm i LDK-së për president
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 15:42
Lajme
Kosovë
​Paraqitet plani i investimeve në infrastrukturë në Këshillin Ministror të Traktatit të Komunitetit të Transportit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 15:37
Sport
Kosovë
​Drenica prezanton Bledar Devollin si trajner, ky është premtimi i tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 15:29
Sport
Botë
​Mauro Icardi pritet të rikthehet në Serie-A, befasohet Interi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 15:15
Lajme
Kosovë
Mitrovica do të ndajë nga 100 euro për çdo fëmijë të lindur në vitin 2020
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 15:14
Sport
Kosovë
​Sulmuesi i Prishtinës, Shillova flet para ndeshjes me Ballkanin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 15:08
Lajme
Kosovë
​3 të vdekur dhe 205 raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 15:04
Lajme
Kosovë
Telekomi reagon pas bllokimit të xhirollogarive: U shkel marrëveshja, po na rrezikohet funksionimi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 14:47
Siguri
Kosovë
​Vjedhja e mbi 2 milionë eurove, Kadri Shala dorëzohet në Polici
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 14:37
Lajme
Kosovë
Bllokohen xhirollogaritë e Telekomit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 14:26
Sport
Kosovë
Renditja e re olimpike e IJF-së: Distria Krasniqi e para, Laura Fazliu shënon ngritje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2020 - 14:22
Lajme
Kosovë
​“Flaka e Janarit” merr statusin e mbrojtjes së trashëgimisë shpirtërore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021