Lajme - 0 rezultate
29-06-2021 - 23:23
Bota
Botë
​Zbulime të reja në lokacionin Gobekli Tepe të Turqisë juglindore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 23:20
Sport
Botë
​A do të shkarkohet Deschamps, vjen njoftimi nga Federata e Futbollit të Francës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 23:03
Sport
Botë
​Karton i kuq në ndeshjen Ukrainë – Suedi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 22:53
Lajme
Kosovë
​Historianët e Deçanit për betejën e Kosovës: Serbia po tenton ta falsifikojë historinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 22:47
Sport
Botë
​Suedi – Ukrainë, ndeshja shkon në vazhdime
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 22:36
Sport
Botë
Këto do të jenë dy sfidat e para çerekfinale të Euro 2020
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 22:35
Rajoni
Shqipëri
​Vetura përplas motorin, lëndohet rëndë një person në rrugën Lezhë-Shëngjin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 22:26
Lajme
Kosovë
​Lumir Abdixhiku: 100-ditëshi i Qeverisë që s’është, s’shihet dhe s’bën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 22:20
Sport
Botë
​Southgate: Anglia është në një moment të rrezikshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 22:06
Biznes
Kosovë
​Kurti takon Bordin e përkohshëm të “Ibër-Lepencit”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 21:58
Lajme
Kosovë
Vuçiq: Nisma për mini-Shengenin do të marrë emër të ri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 21:51
Sport
Botë
15 vite në krye të Gjermanisë, Lov jep lamtumirën me këto fjalë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 21:38
Rajoni
Shqipëri
​Një rus dyshohet se u përpoq të spiunojë stërvitjen e NATO-s në Durrës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 21:26
Lajme
Kosovë
​Vuçiq: Serbia e gatshme për kompromis - Kosova s’do të marrë ulëse në OKB
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 21:23
Sport
Botë
​E tepron Lov, ky është gjesti tjetër i pahijshëm i tij – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 21:07
Bota
Botë
​Vejusha e zezë japoneze humb apelin, do të ekzekutohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 20:54
Bota
Botë
​Institucionet gjermane po mbyllin llogaritë e tyre në Facebook
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 20:46
Sport
Botë
​Kjo është rruga “e lehtë” e Anglisë drejt finales së Euro 2020
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 20:42
Magazina
Botë
​Djali i David Beckham dhe e fejuara e tij blejnë rezidencë për 10 milionë dollarë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 20:22
Magazina
Kosovë
​Elvana Gjata takohet me Osmanin, i dhuron albumin “Çelu”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 20:19
Sport
Botë
​Notat e lojtarëve pas ndeshjes Angli – Gjermani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 20:10
Lajme
Kosovë
​Kurti takohet me kreun e KFOR-it gjeneralmajor Franco Federici
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 20:08
Sport
Botë
​Suedi – Ukrainë, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 20:06
Magazina
Botë
​Kim Kardashian ndryshon pamjen - foto
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 19:52
Sport
Botë
​Anglia në çerekfinale të Euro 2020, triumfon ndaj Gjermanisë në “Wembley”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022