Lajme - 0 rezultate
20-06-2021 - 8:18
Sport
Kosovë
​Euro 2020/ Sot vetëm dy ndeshje dhe me ndryshim orari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 8:16
Lajme
Kosovë
​Sot temperaturat parashihen të arrijnë deri në 30 gradë Celsius
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 8:15
Lajme
Kosovë
​Sejdiu para 13 viteve reagoi për “ndarjen funksionale” që pretendonte Serbia në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 8:13
Lajme
Botë
​Dita kur Gjermania lëviz kryeqytetin nga Boni në Berlin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 8:12
Lajme
Kosovë
​Zonat që do mbesin pa ujë sot në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 8:11
Lajme
Kosovë
​Dita Botërore e Refugjatëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 8:09
Covid-19
Kosovë
​17.476 persona janë vaksinuar me dozën e dytë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 23:58
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 20 qershor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 23:39
Shëndetësi
Botë
​Kafeina efekt mbrojtës ndaj melanomës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 23:25
Sport
Botë
Lojtari i ndeshjes dhe statistika të tjera nga ndeshja Spanjë – Poloni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 23:13
Sport
Botë
​Shënohet rekord i ri në ndeshjen Spanjë – Poloni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 22:54
Sport
Botë
Euro 2020/ Nuk ka fitore për Spanjën, ndalet me barazim edhe nga Polonia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 22:50
Covid-19
Kosovë
​Osmani: Covid-19 përveç emergjencës shëndetësore, ka shtuar pabarazitë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 22:10
Lajme
Kosovë
​Nesër do të realizohen punime në Prishtinë, ja cilat zona do mbesin pa ujë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 22:01
Sport
Botë
Lov: Ronaldo mund të bëjë më shumë se sa t’i largojë dy shishe Coca-Cola nga tavolina
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 21:48
Sport
Botë
Mbyllet pjesa e parë, Spanja i falënderohet Moratas për epërsinë minimale ndaj Polonisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 21:44
Covid-19
Shqipëri
​50,000 doza të vaksinës Coronavac mbërrin në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 21:43
Sport
Botë
​Nuk pret fare Interi, e gjen zëvendësuesin e Eriksenit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 21:31
Lajme
Botë
​Papa Françesku pro shenjtërimit të atit themelues të BE, Robert Schuman
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 21:19
Lajme
Shqipëri
​Fluks turistësh drejt në Morinë, mbi 16 mijë persona vetëm sot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 21:12
Sport
Botë
Ronaldo dhe Kroos zhvilluan një bisedë të gjatë pas ndeshjes - video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 21:04
Covid-19
Shqipëri
​Nis vaksinimi kundër COVID-19 i të burgosurve në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 20:36
Sport
Botë
Gosens lojtari i ndeshjes, statistika të tjera nga ndeshja Portugali - Gjermani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 20:21
Sport
Botë
​Trajneri i Francës flet pas barazimit me Hungarinë: Po luajmë në temperatura shumë të larta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 20:06
Sport
Kosovë
​U ndërpre për shkak të shiut, “Drage Race II” vazhdon nesër por ky është njoftimi i rëndësishëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021