Lajme - 0 rezultate
19-06-2021 - 7:35
Covid-19
Kosovë
​Vetëm 179 raste me COVID-19 aktive në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 7:22
Lajme
Kosovë
​10 vjet nga vdekja e Nekibe Kelmendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 7:19
Lajme
Kosovë
​Përurohet rruga e asfaltuar në fshatin Kovaqicë të Shalës së Bajgorës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 7:16
Lajme
Kosovë
​QKRMT promovon librin me rrëfime për traumën e dhunës seksuale në luftë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 7:10
Lajme
Kosovë
​Sot hapet pishina Gërmia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-06-2021 - 0:07
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 19 qershor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 23:12
Covid-19
Botë
Italia rivendos karantinën për udhëtarët nga Britania e Madhe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 22:56
Sport
Kosovë
​Anglia ndalet nga Skocia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 22:19
Sport
Kosovë
​Drita me qendërsulmues të ri, transferon Simonovskin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 21:50
Sport
Kosovë
​Angli-Skoci, pjesa e parë mbyllet pa gola
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 21:49
Lajme
Kosovë
​Drejtoria Komunale e Arsimit në bashkëpunim me Stacionin e Policisë në Kamenicë, organizojnë takim lidhur me sigurinë në shkolla
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 21:25
Lajme
Kosovë
​Në Ditën e Çlirimit të Kamenicës mbahet seancë solemne dhe bëhen homazhe tek "Varrezat e Dëshmorëve"
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 21:22
Lajme
Kosovë
​Osmani takohet me Erdoganin, diskuton për mundësitë e thellimit të bashkëpunimit në shumë fusha
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 21:09
Lajme
Kosovë
​Me ekspozitë vizuale dhe koncert përmbyllen aktivitetet për Ditën e Çlirimit të Kamenicës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 21:01
Sport
Kosovë
​Angli-Skoci, fillon ndeshja në “Wembley”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 20:36
Lajme
Shqipëri
​Philip Reeker viziton Tiranën më 30 qershor, zbulohet agjenda
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 20:19
Lajme
Shqipëri
​Vetëm tri raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 20:11
Lajme
Kosovë
​Kurti jep detaje rreth takimit me kancelarin Kurz
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 20:10
Sport
Kosovë
​Kroacia dhe Çekia ndajnë pikët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 19:52
Sport
Kosovë
​Angli-Skoci, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 19:25
Lajme
Kosovë
​Haradinaj adreson tri pyetje në drejtim të Kurtit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 19:22
Sport
Kosovë
​Kroacia barazon rezultatin ndaj Çekisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 19:03
Lajme
Kosovë
​“Ani moj Kosovë”, Haradinaj ia thotë përsëri këngës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 18:45
Sport
Kosovë
​Çekia kalon në epërsi kundër Kroacisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-06-2021 - 18:42
Covid-19
Kosovë
​MSh rikujton procedurat për vaksinimin kundër COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021