Lajme - 0 rezultate
22-06-2021 - 9:02
Lajme
Kosovë
Delegacioni i OAK-së pritet në takim nga Ministria e Ekonomisë në Maqedoninë e Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 8:39
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 22 qershor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 8:16
Lajme
Kosovë
Fshati Bresje dhe një pjesë e Fushë Kosovës mbesin pa ujë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 7:31
Biznes
Kosovë
​OAK dhe bizneset anëtare mbajnë takim të përbashkët me ministren Hajdari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 7:15
Lajme
Kosovë
​Sot mot i nxehtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 7:06
Lajme
Shqipëri
​76 vjet nga emetimi i kartëmonedhave dhe çekmonedhave shqiptare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 6:54
Lajme
Kosovë
​Ministri i Jashtëm italian Luigi Di Maio sot viziton Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 0:00
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 22 qershor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 23:51
Lajme
Kosovë
​Vuçiq nesër për Kosovën në Kuvendin e Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 23:35
Sport
Botë
​Kualifikohet Zvicra, reagon Xherdan Shaqiri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 23:35
Magazina
Botë
​Susan Sarandon: Kur dukesh si Brad Pitt nuk ke pse të punosh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 23:22
Sport
Botë
​Eriksen reagon pas kualifikimit tutje të Danimarkës në Euro 2020
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 23:21
Sport
Botë
​Kombëtarja e Zvicrës e siguron kualifikimin në fazën tjetër të Euro 2020
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 23:13
Bota
Botë
​SHBA, 55 milionë doza të vaksinave për Amerikën Latine, Azinë dhe Afrikën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 23:04
Bota
Botë
​Turqia shfuqizon orën policore nga 1 korriku
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 22:52
Sport
Botë
​Euro 2020/ Dramë në Grupin B, këto janë dy skuadrat që vazhdojnë tutje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 22:51
Lajme
Kosovë
​Albin Kurti vizitoi odën ku u planifikuan aksionet e para të UÇK-së në Llap
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 22:44
Magazina
Kosovë
​Nora ndihet e artë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 22:09
Sport
Botë
​Trajneri i Austrisë mesazh Italisë: Mbase po vjen koha që të pësoni edhe ju humbje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 22:09
Lajme
Kosovë
​Kurti-Macron takohen të mërkurën në orën 19:30
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 21:53
Magazina
Botë
​Cilat janë gjërat që kurrë s’duhet zbuluar të tjerëve për veten tuaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 21:48
Sport
Botë
​Grupi B, kjo është renditja interesante pas pjesës së parë të dy ndeshjeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 21:45
Bota
Botë
​Facebook prezanton aplikacionin për biseda të drejtpërdrejta audio
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 21:37
Covid-19
Shqipëri
​Vjen sasia e radhës nga Pfizer, Rama: S’ndalemi derisa qytetari i fundit të vaksinohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 21:34
Sport
Botë
​Lojërat Olimpike do të zhvillohen me tifozë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021