Lajme - 0 rezultate
20-06-2021 - 12:16
Tema
Kosovë
​Agjenda e dialogut pritet të dakordohet para takimit të radhës Kurti-Vuçiq
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 11:52
Tema
Kosovë
​Kërkohet strategji e qartë kombëtare për sigurinë rrugore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 11:46
Covid-19
Kosovë
​65 pacientë po trajtohen në klinikat dhe spitalet COVID
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 11:25
Siguri
Kosovë
​Shtëpi bari në një fshat të Durrësit, në kërkim tre kultivuesit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 11:16
Covid-19
Kosovë
​Vetëm 13 gjoba për mosrespektim të masave anti-Covid
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 11:06
Lajme
Botë
​Borrell: Bashkimi Evropian ka nevojë për migrantët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 10:29
Tema
Kosovë
​Bizneset presin themelimin e shpejtë të Gjykatës Komerciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 10:20
Siguri
Kosovë
​Sulmon nipin dhe nusen e tij, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 10:15
Siguri
Kosovë
Leposaviq, plagosje me armë nga pakujdesia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 10:09
Siguri
Kosovë
​Sulmon nënën e vet, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 9:55
Rajoni
Botë
​Mali i Zi, përshkallëzohet kriza qeveritare për shkak të Srebrenicës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 9:49
Siguri
Kosovë
​Vjedhin instalimin e rrymës në një kishë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 9:25
Siguri
Kosovë
​Digjet çatia e objektit të ish-kooperativës bujqësore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 9:23
Siguri
Kosovë
​Marihuanë në veturë, dy të arrestuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 9:18
Intervista
Kosovë
​LDK për 100 ditët e qeverisjes Kurti: Ka mohim të premtimeve dhe mungesë të dijës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 9:16
Siguri
Kosovë
Rrahje në mes femrave, kërkojnë trajtim mjekësor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 9:12
Siguri
Kosovë
​Vodhi portofolin me para, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 8:50
Siguri
Kosovë
​Tentim vrasje në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 8:42
Covid-19
Kosovë
​Mbi 500 mijë viktima nga Covid-19 në Brazil
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 8:38
Lajme
Shqipëri
​Parashikimi i motit në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 8:32
Sport
Kosovë
​Zvicra luan sot ndeshjen jetime ndaj Turqisë, formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 8:30
Lajme
Kosovë
​Ngjarjet e datës 20 qershor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 8:18
Sport
Kosovë
​Euro 2020/ Sot vetëm dy ndeshje dhe me ndryshim orari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 8:16
Lajme
Kosovë
​Sot temperaturat parashihen të arrijnë deri në 30 gradë Celsius
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 8:15
Lajme
Kosovë
​Sejdiu para 13 viteve reagoi për “ndarjen funksionale” që pretendonte Serbia në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021