Lajme - 0 rezultate
17-03-2022 - 14:28
Bota
Botë
​Lufta në Ukrainë mund të godasë rritjen globale, paralajmëron OECD
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 14:26
Biznes
Kosovë
​OAK: Të krijohet komisioni rregullativ për derivate të naftës dhe gazit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 14:21
Shëndetësi
Kosovë
​Latifi e Alshamsi bisedojnë për bashkëpunimin në shëndetësi Kosovë-Emiratet e Bashkuara
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 14:17
Bota
Botë
​Scholz: NATO nuk do të ndërhyjë ushtarakisht në Ukrainë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 14:10
Bota
Botë
​Stoltenberg: NATO duhet të parandalojë përshkallëzimin e luftës në Ukrainë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 14:03
Lajme
Kosovë
​Shpërbëhet Asociacioni i Zyrtarëve Zgjedhorë Evropianë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 13:55
Lajme
Kosovë
​Prokuroria thotë që i vetmi dënim i përshtatshëm për Gucatin dhe Haradinajn është me burgim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 13:53
Bota
Botë
​Biden do të bisedojë për luftën në Ukrainë me Xi Jinping të premten
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 13:48
Lajme
Kosovë
​Suspendohet një oficer doganor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 13:44
Lajme
Kosovë
​Memorandum bashkëpunimi për mbështetje financiare për studentë të komuniteteve RAE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 13:39
Rajoni
Shqipëri
​Sali Berisha: Refuzova ofertën përrallore nga rusët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 13:35
Lajme
Kosovë
​Nis zhvendosja e kioskave në rrugën "Muharrem Fejza"
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 13:34
Sport
Kosovë
​Lirohet kryetari i FFK-së Agim Ademi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 13:26
Bota
Botë
Mbi 7.000 trupa ruse të vrarë gjatë luftës në Ukrainë, thotë CIA
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 13:20
Bota
Botë
​Rusia hedh poshtë vendimin e GJND-së për t'i dhënë fund pushtimit të Ukrainës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 13:11
Sport
Botë
​Neymar kërkon sërish rikthimin te Barcelona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 13:07
Lajme
Botë
SHBA, Shqipëria dhe vende të tjera thërrasin mbledhjen e Këshillit të Sigurimit për krimet e luftës në Ukrainë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 13:02
Bota
Botë
​Dronët vdekjeprurës turq ndihmojnë Ukrainën të forcojë mbrojtjen e saj, thonë ekspertët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 12:54
Bota
Botë
​SHBA do t'i sigurojë Ukrainës dronë kamikazë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 12:48
Bota
Botë
​Momenti kur tanku rus qëllohet në Mariupol
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 12:47
Lajme
Botë
Hong Kongu po përballet me një valë të rëndë të koronavirusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 12:45
Sport
Botë
​Juventusi apo Interi? Flet Gianluca Scamacca
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 12:43
Lajme
Kosovë
​Prokurori kërkon dënim për Gucatin e Haradinajn, thotë se ata synuan shkatërrimin e gjykatës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 12:33
Lajme
Kosovë
​Kurti: Mbesim të përkushtuar në zbatimin e politikave sociale për qytetarin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 12:27
Lajme
Kosovë
​Ngritja e çmimeve, Hisen Berisha propozon masat që duhet t’i marrë Qeveria
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022