Lajme - 0 rezultate
17-03-2022 - 17:25
Rajoni
Shqipëri
​81 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 17:13
Lajme
Kosovë
​Haradinaj në Hagë: Çdo gjë e kam bërë për interesin publik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 17:06
Lajme
Kosovë
​Mbyllen 13 qendra masazhi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 17:04
Lajme
Kosovë
​Sveçla viziton pikat kufitare në Jarinje e Bërnjak
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 16:59
Sport
Botë
Southgate publikon listën e lojtarëve të grumbulluar për miqësoret e marsit, mungojnë Sancho dhe Rashford
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 16:51
Bota
Botë
​Të paktën 21 të vrarë pas një sulmi ajror pranë Kharkiv
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 16:44
Lajme
Kosovë
Gucati para trupit gjykues: Jam i pafajshëm e krenar për shokët e luftës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 16:37
Lajme
Kosovë
​Rama i përgjigjet VV-së: Kemi bërë një numër të madh të projekteve deri më tash
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 16:30
Lajme
Kosovë
​Në valën e shtrenjtimeve, rritet edhe çmimi i ujit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 16:17
Lajme
Kosovë
​Kurti priti në takim lamtumirës ambasadoren Aliferi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 16:12
Lajme
Kosovë
​Mbrojtja thotë se Haradinaj nuk duhet të dënohet me burg
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 16:04
Sport
Botë
​Eliminimi nga Championsi e fut në krizë Juventusin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 16:02
Siguri
Kosovë
​Arrestohet një person në Shtërpcë, konfiskohen disa armë zjarri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 15:56
Lajme
Kosovë
​Mehaj inspekton stërvitjen fushore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 15:50
Bota
Botë
​Kush janë oficerët e vdekur rusë dhe çfarë na tregon vdekja e tyre për pushtimin rus?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 15:47
Sport
Kosovë
​Kompletohen katër skuadrat gjysmëfinaliste të Kupës së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 15:43
Lajme
Kosovë
​Theodora Bakoyannis pasi zgjidhet raportuese për Kosovën: Është koha që ky vend të integrohen në BE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 15:37
Magazina
Botë
​Kanye West pezullohet nga Instagrami për 24 orë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 15:37
Sport
Kosovë
​Lajmërohet Agim Ademi: Bashkë do ta vazhdojmë punën e madhe në FFK
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 15:31
Magazina
Botë
​Schwarzenegger u dërgon mesazh rusëve: Më duhet t'ju them të vërtetën…
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 15:24
Lajme
Kosovë
​Dështon përjashtimi i Rusisë e Bjellorusisë nga ACEEEO, shpërbëhet institucioni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 15:16
Lajme
Kosovë
​Mbrojtja e Gucatit thotë që masa e dënimit nuk duhet të jetë as e përafërt me kërkesën e prokurorisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 14:59
Lajme
Kosovë
​33 raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 14:54
Lajme
Kosovë
​Rama: Rruga “Muharrem Fejza” do të përfundojë për 40 ditë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-03-2022 - 14:28
Bota
Botë
​Lufta në Ukrainë mund të godasë rritjen globale, paralajmëron OECD
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022