Lajme - 0 rezultate
29-09-2021 - 21:33
Sport
Botë
​Përsëri Lewa, Bayerni e thellon epërsinë ndaj Kievit-video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 21:25
Sport
Botë
​Lewandowski i jep epërsinë Bayernit ndaj Kievet-video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 20:43
Covid-19
Shqipëri
​17 viktima dhe 680 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 20:39
Sport
Botë
​Mbyllen dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve, këto janë rezultatet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 20:23
Lajme
Kosovë
​Kosova dhe Kroacia shumë shpejt me marrëveshje në fushën e blerjeve ushtarake
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 20:14
Lajme
Kosovë
​ShBA thotë se s’ka ende marrëveshje për targat, inkurajon palët për dialog
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 20:10
Sport
Botë
Pas Barcelonës, Bayerni kërkon tri pikë edhe ndaj Dinamo Kievit, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 20:03
Sport
Botë
​Formacionet zyrtare, Benfica-Barcelona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 19:59
Sport
Botë
​Juventus-Chelsea, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 19:57
Lajme
Kosovë
Bislimi: Të shtunën tërhiqet Njësia Speciale dhe barrikadat, KFOR-i vendoset në pikat kufitare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 19:57
Sport
Botë
​Man. United kundër Villarrealit për fitoren e parë në grup, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 19:16
Lajme
Kosovë
​Tensionet në veri, Peter Stano: Vazhdojnë negociatat për gjetjen e një zgjidhje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 18:52
Lajme
Kosovë
​Kosova dhe Serbia dakordohen për targat, por s’ka marrëveshje finale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 18:51
Sport
Kosovë
​Për shkak të “referimit të dobët”, klubi kosovar i futbollit paralajmëron shuarjen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 18:29
Lajme
Kosovë
​Kurti priti në takim përfaqësuesit e misionit vëzhgues të ENEMO
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 18:10
Rajoni
Maqedoni
​9 të vdekur nga COVID-19 sot në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 18:02
Lajme
Kosovë
​KFOR-i shton patrullimet në veri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 17:54
Lajme
Kosovë
​Krasniqi: PDK kërkon aprovimin e menjëhershëm të projektit amerikan për infrastrukturën e gazit dhe termocentralin me gaz
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 17:49
Bota
Botë
​Gjeologët zbulojnë të vërtetën për pusin Barhout
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 17:23
Rajoni
Maqedoni
​Varhelyi në Shkup, takon kryeministrin Zaev
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 17:08
Lajme
Kosovë
​Jarinja, cak për propagandën ruse – Policia e Kosovës i kthen pas gazetarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 17:05
Sport
Kosovë
Drenica mposht Malishevën, ja rezultatet e ndeshjeve në Superligën e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 16:39
Lajme
Kosovë
​Gërvalla dhe Ursula von der Leyen flasin për rrugëtimin e Kosovës drejt BE-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 16:25
Sport
Botë
Rekordet e Messit kundër skuadrave angleze
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 16:20
Lajme
Kosovë
​Peci: Të gjitha vërejtjet e auditorit janë adresuar për 6 muaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022