Lajme - 0 rezultate
25-09-2021 - 19:41
Sport
Botë
Interi barazon shifrat kundër Atalantas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 19:22
Sport
Botë
Mbyllet pjesa e parë me barazim mes Brentford dhe Liverpool
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 19:09
Sport
Botë
Liverpooli gjen golin e barazimit kundër Brentford
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 19:09
Lajme
Shqipëri
​Basha: S’mund të tolerohen tanket dhe avionët ushtarakë të Serbisë që ia mësyjnë Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 19:03
Sport
Botë
Brentford kalon në epërsi kundër Liverpoolit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 19:02
Lajme
Kosovë
​Krasniqi pas sulmeve në veri i bën thirrje BE-së, ShBA-së dhe NATO-s që të reagojnë urgjentisht
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 18:56
Sport
Botë
Mbyllet pjesa e parë, Interi në disavantazh kundër Atalantas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 18:51
Tema
Kosovë
​Vushtrria bëhet me dy çerdhe të reja, ndërtimi i tyre kushtoi mbi 400 mijë euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 18:49
Sport
Botë
Atalanta shënon edhe golin e dytë kundër Interit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 18:43
Sport
Botë
Atalanta barazon rezultatin kundër Interit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 18:32
Sport
Botë
Brentford-Liverpool, fillon ndeshja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 18:25
Lajme
Kosovë
Sfeçla: S’ka arsye që ndal policët në mbrojtjen e ligjshmërisë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 18:20
Sport
Botë
Interi kalon në epërsi kundër Atalantas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 17:40
Lajme
Kosovë
​Haradinaj për gjendjen në veri: Serbia të ndalojë provokimet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 17:39
Sport
Botë
Brentford-Liverpool, ja formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 17:36
Shëndetësi
Kosovë
Latifi: Kemi nevojë që të rrisim kualitetin e shërbimeve kirurgjike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 17:24
Lajme
Kosovë
​Kurti mbledh sonte Këshillin e Sigurisë, tërheqja nga veriu vetëm kur të qetësohet situata
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 17:22
Sport
Kosovë
​Nuk ka fitues mes Llapit e Drenicës, ja rezultatet përfundimtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 17:13
Sport
Botë
Derbi mes Interit dhe Atalantas, ja formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 17:05
Sport
Botë
Drama në ndeshjen mes Spezias dhe Milanit, mysafirët vazhdojnë me fitore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 16:48
Sport
Botë
Spezia barazon rezultatin kundër Milanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 16:34
Lajme
Kosovë
​Osmani: Sulmet në veri, dëshmi se Serbia është burimi kryesor i destabilizimit në rajon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 16:33
Sport
Shqipëri
Superliga e Shqipërisë, ja rezultatet e ndeshjeve të sotme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 16:16
Sport
Botë
Milano kalon në epërsi kundër Spezias
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-09-2021 - 16:05
Lajme
Kosovë
​Mustafa: Njësia speciale kërcënohet në veri kurse drejtuesit e institucioneve nuk janë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022