Lajme - 0 rezultate
13-08-2021 - 22:56
Lajme
Kosovë
​Ramush Tahiri i shërbeu me nder gjithë jetën vendit të tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 22:54
Sport
Botë
Skuadra promovuese në Premier Ligë e tronditë Arsenalin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 22:54
Lajme
Kosovë
​Jahjaga për vdekjen e Ramush Tahirit: Na la një njeri i urtë dhe fisnik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 22:26
Sport
Botë
Bayerni ndalet me barazim nga Gladbahi në ndeshjen hapëse të Bundesligës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 22:00
Lajme
Kosovë
​Vdiq analisti Ramush Tahiri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 21:46
Siguri
Kosovë
​Hyri për t’u larë, mbytet në det 70-vjeçari në Lezhë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 21:45
Sport
Shqipëri
​Shqipëria luan miqësoren me Italinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 21:33
Siguri
Botë
​Zjarret i afrohen Romës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 21:28
Covid-19
Shqipëri
​Shumica e rasteve të reja me Delta në Shqipëri, të pavaksinuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 21:06
Covid-19
Botë
​COVID-19, Kina mbyll pjesërisht një nga portet kryesore të botës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 20:35
Covid-19
Botë
​Maqedoni, shënon rritje numri fëmijëve të infektuar me koronavirus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 20:27
Sport
Botë
​Vendoset e ardhmja e Xhakës, arrihet marrëveshja deri në vitin 2025
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 20:22
Lajme
Kosovë
​Memli Krasniqi prezanton kandidatin për kryetar të ardhshëm: Ferit Idrizi do ta rikthej qeverisjen e mirë në Vushtrri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 20:16
Sport
Kosovë
​Mural për kapitenin e parë të Kosovës në basketboll Edmond Azemi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 20:06
Lajme
Kosovë
​Homazhe pranë varrit të Skender Qarrit-KAQULI
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 20:05
Sport
Botë
​Starton Premier Liga me ndeshjen Brentford - Arsenal, Xhaka në fushë nga minuta e parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 19:52
Siguri
Kosovë
​Gjeti portofolin dhe nuk e dorëzoi, nis hetimi ndaj një 42 vjeçari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 19:34
Sport
Botë
Bundesliga nis me ndeshjen M. Gladbach – Bayern, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 19:27
Siguri
Kosovë
​Zjarret në Greqi, Mehaj: Kosova e gatshme ta mbështes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 19:16
Sport
Botë
​Transferimi te Chelsea, agjenti i Lukakut hap letrat dhe zbulon gjithçka që ndodhi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 18:28
Lajme
Kosovë
​Instituti i Shëndetësisë: Vaksinat anti-COVID kanë sigurinë, cilësinë dhe efikasitetin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 18:02
Covid-19
Kosovë
​379 raste të reja dhe 1 humbje jete në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 17:48
Lajme
Kosovë
​LDK vendos për 8 kandidatë për kryetarë të komunave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 17:41
Covid-19
Kosovë
​Zemaj: Situata me COVID-19 është alarmante
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 17:39
Siguri
Kosovë
​Arrestohen dy persona në Ferizaj, konfiskohen edhe armë zjarri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021