Lajme - 0 rezultate
13-08-2021 - 15:38
Intervista
Maqedoni
​Hartuesi i Marrëveshjes së Ohrit tregon sfidat deri te firmosja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 15:25
Covid-19
Maqedoni
​Pesë të vdekur dhe 672 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 15:15
Lajme
Kosovë
​Për një ditë jepen mbi 19 mijë doza të vaksinës kundër COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 15:01
Covid-19
Kosovë
​3 të vdekur dhe 1 mijë e 128 raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 14:52
Lajme
Kosovë
Haradinaj: Korrupsioni e nepotizmi janë kancer i një shoqërie, kur vidhet shpresa e qytetarit, është edhe më tragjike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 14:46
Intervista
Maqedoni
​Ahmeti për nismën “Open Balkan”: S’po përgatitet ndonjë ripushtim i Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 14:08
Lajme
Maqedoni
Dy dekada nga Marrëveshja e Ohrit, akti vlerësohet si udhërrëfyes i paqes dhe stabilitetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 14:00
Intervista
Kosovë
​KQZ pret aplikimet e subjekteve edhe në fundjavë. Afati përfundon të hënën në orën 16:00
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 13:58
Covid-19
Kosovë
​27 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 7 në gjendje më të rëndë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 13:43
Lajme
Kosovë
​Nisma e kandidon Albert Maxhunin për kryetar të Vushtrrisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 12:59
Sport
Botë
Zbulohen lojtarët e nominuar për më të mirët e Ligës së Kampionëve 2020/21
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 12:52
Lajme
Kosovë
​Tahiri përuron rrjetin e ujësjellësit në fshatin Brusnik, përfitojnë 105 shtëpi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 12:17
Covid-19
Kosovë
​ShSKUK: 247 pacientë të shtrirë në klinikat Covid dhe spitalet e përgjithshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 12:09
Lajme
Kosovë
Deputetët munguan mbi 400 herë në sesionin pranveror
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 11:48
Sport
Botë
Van Dijk nënshkruan kontratë të re me Liverpoolin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 11:46
Rajoni
Maqedoni
​Grubi: Sfida jonë përtej Ohrit është sundimi i ligjit, kujtoj të gjithë ata që e shpëtuan vendin tim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 11:23
Sport
Botë
Me këtë formacion pritet të luajë Arsenali në ndeshjen hapëse ndaj Brentfordit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 11:08
Sport
Botë
​Top-20 klubet më të vlefshme në botë, PSG “dështon” sërish përkundër ofrimeve galaktike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 11:06
Bota
Kosovë
​Detaje nga sulmi në Angli, zbulohet identiteti i autorit që u mori jetën 5 personave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 11:02
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 10:37
Sport
Botë
​Tridentet më të frikshme në botën e futbollit, këto janë statistikat mahnitëse
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 10:31
Lajme
Kosovë
​Në sesionin pranveror Kuvendi miratoi shtatë ligje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 10:07
Sport
Botë
​Fundi i FPF-së, UEFA po vjen me rregulla të reja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 9:57
Siguri
Kosovë
​Sulm seksual ndaj dy femrave në Prizren, arrestohet një person
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 9:48
Sport
Botë
​E provon sërish City, kjo është oferta për Harry Kane
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021