Lajme - 0 rezultate
22-06-2021 - 14:40
Biznes
Kosovë
​Kurti: Afati për miratimin e plotësim-ndryshimit të ligjit për rishikimin e buxhetit është me 30 qershor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 14:05
Sport
Kosovë
​Anglia kundër Çekisë pa Mount e Chilwell
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 13:59
Lajme
Kosovë
​Qeveria miraton projektligjin që i mundëson Kosovës përfitimin e mbi 90 milionë euro nga BE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 13:50
Lajme
Kosovë
​Qeveria miraton projektligjin për Gjykatën Komerciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 13:46
Lajme
Kosovë
​AKK gjatë vitit 2020 ka dërguar 124 raste në Prokurori dhe Polici për veprime korruptive
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 13:32
Lajme
Kosovë
​Iniciohet shkarkimi i Bordit të RTK-së, PDK e LDK e quajnë vendim politik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 13:24
Lajme
Kosovë
​Osmani në Austri: Me Serbinë asnjë zgjidhje tjetër përveç njohjes reciproke me kufijtë aktual të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 12:36
Sport
Kosovë
​Çekia dhe Anglia synojnë kreun e tabelës, formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 12:29
Sport
Kosovë
​Kroaci-Skoci, formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 12:21
Sport
Kosovë
Java Olimpike vijon me mbjelljen e drunjve në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 12:09
Covid-19
Botë
Italia heq detyrimin për mbajtjen e maskës në natyrë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 11:39
Lajme
Kosovë
Iniciohet shkarkimi i Bordit të RTK-së, i dërgohet Kuvendit për miratim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 11:32
Lajme
Kosovë
​Prej datës 25 lehtësim i masave për udhëtim nga Kosova për në Gjermani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 11:11
Lajme
Kosovë
​Në Deçan, djali rrahu nënën dhe babain e tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 11:02
Lajme
Kosovë
​Kërcënoi me armë vëllain e tij në Fushë Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 10:27
Ngjarje
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 10:10
Lajme
Kosovë
​Mblidhet sot Qeveria e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 9:58
Sport
Kosovë
​Liga e Kampionëve, Prishtina ballafaqohet sot me Folgoren e San Marinos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 9:48
Sport
Botë
​Euro 2020/ Sot zhvillohen dy ndeshjet e Grupit D, Anglia përball Çekisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 9:14
Lajme
Kosovë
​Komisionet parlamentare që do të mblidhen sot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 9:02
Lajme
Kosovë
Delegacioni i OAK-së pritet në takim nga Ministria e Ekonomisë në Maqedoninë e Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 8:39
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 22 qershor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 8:16
Lajme
Kosovë
Fshati Bresje dhe një pjesë e Fushë Kosovës mbesin pa ujë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 7:31
Biznes
Kosovë
​OAK dhe bizneset anëtare mbajnë takim të përbashkët me ministren Hajdari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-06-2021 - 7:15
Lajme
Kosovë
​Sot mot i nxehtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021