Lajme - 0 rezultate
21-06-2021 - 8:39
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 21 qershor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 8:02
Sport
Kosovë
Dita Ndërkombëtare e Joga-s
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 7:54
Lajme
Kosovë
​22 vjet nga demilitarizimi i UÇK-së, ja marrëveshja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 7:37
Rajoni
Kosovë
​Dita e Liqenit të Ohrit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 7:34
Sport
Kosovë
Këto katër ndeshje zhvillohen sot në kuadër të Euro 2020
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 7:17
Lajme
Kosovë
​Punëtorët e Lotarisë së Kosovës sërish në protestë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 6:58
Lajme
Kosovë
​Moti për sot dhe nesër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 6:51
Lajme
Kosovë
​Sot në Hagë mbahet konferenca për ecurinë e rastit Pjetër Shala
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 0:09
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 21 qershor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-06-2021 - 0:03
Lajme
Kosovë
​Nesër në Hagë konferenca për ecurinë e rastit Pjetër Shala
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 23:49
Lajme
Kosovë
​Osmani: Të mos mbyllen dyert për refugjatët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 23:40
Lajme
Kosovë
​Në Ferizaj u mbajt gala koncerti memorial kushtuar artistit Qazim Dushku
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 23:25
Magazina
Botë
​Catherine Zeta-Jones është e shqetësuar për burrin e saj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 22:56
Lajme
Kosovë
​Osmani: Nëse duam punë të mira duhet të investojmë për rininë tonë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 22:42
Magazina
Shqipëri
​Enca në shtrat me Beartin: “Ka me ju nxon rakia”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 22:32
Magazina
Botë
​Arsyet e vërteta pse keni frikë nga ajo që njerëzit e tjerë mendojnë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 22:26
Sport
Botë
Bale ndihet krenar me skuadrën e Uellsit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 22:20
Lajme
Kosovë
​Punëtorët e Lotarisë së Kosovës serish në protestë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 22:00
Magazina
Botë
​Nëse i dini përgjigjet në këto 5 pyetje, do të jeni të lumtur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 21:53
Shëndetësi
Botë
​Pse kemi dhimbje koke të shpeshta dhe zhurmë në veshë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 21:51
Lajme
Kosovë
​Kamenica bëhet me kinema 3d
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 21:43
Sport
Botë
​Euro 2020/ Ja si vendosen katër skuadrat më të mira që kualifikohen tutje nga vendet e treta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 21:31
Shëndetësi
Botë
​10 arsye pse sëmureni gjatë gjithë kohës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 21:16
Magazina
Kosovë
​Dafina Zeqiri serish godet me stil
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-06-2021 - 21:14
Sport
Botë
​Performoi shkëlqyeshëm ndaj Turqisë, deklarohet Xherdan Shaqiri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021