Lajme - 0 rezultate
24-10-2020 - 14:00
Kosovë
​Asociacioni polarizon edhe më tej skenën politike në Kosovë, BE-ja kërkon implementimin e tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 13:55
Sport
Kosovë
​Akil Gjakova vazhdon në çerekfinale, Fazliu nuk kalon tutje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 13:49
Kosovë
​75 vjetori i OKB-së u shënua me mbjelljen e 100 pemëve në Lipjan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 13:30
Siguri
Kosovë
​Kaluan ilegalisht kufirin, ndalohen në një fshat të Kamenicës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 13:26
Lajme
Kosovë
​Vjedhin një arkë në një xhami në Prizren
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 13:20
Siguri
Kosovë
​Rrahje në mes të burgosurve në burgun e Dubraves
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 13:17
Sport
Kosovë
​Premier Liga vazhdon sot me gjiron e gjashtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 13:14
Siguri
Kosovë
Gjendet e vdekur një femër e raportuar si e zhdukur në Zubim Potok
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 13:04
Siguri
Kosovë
​Tre persona të arrestuar në Gjilan, ishin në motel me një vajzë të mitur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 12:55
Siguri
Kosovë
​Dogji xhaminë në Magure të Lipjanit, arrestohet një palestinez
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 12:41
Lajme
Kosovë
​KQZ kufizon shpenzimet e fushatës zgjedhore në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 12:24
Sport
Kosovë
​Laura Fazliu fillon me fitore ndaj serbes Anja Obradoviq
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 12:18
Lajme
Kosovë
​Punimet në parkingun nëntokësor po konsiderohen marketing për fushat zgjedhore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 12:12
Kosovë
Themelimi i OKB-së shënohet me mbjelljen e 100 pemëve dekoruse
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 12:05
Sport
Kosovë
​Vazhdon sot dita e dytë në “Grand Slam” të xhudos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 11:29
Siguri
Kosovë
​Ekspertët e Mjekësisë Ligjore të Lozanës qëndrojnë në Kosovë për rastin “Dehari”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 11:15
Sport
Kosovë
​Donjeta Sadiku do ndeshet sot në finale me kampionen e botës Ferreira
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 11:08
Kosovë
​KQZ kufizon shpenzimet e fushatës zgjedhore në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 10:47
Kosovë
Kryetari i Lipjanit me përfaqësues diplomatikë mbjellin 100 pemë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 10:32
Biznes
Kosovë
​Kelmendi kërkon nga PDK të bëhet pjesë e Qeverisë Hoti, VV-në e quan dinake
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 10:26
Sport
Kosovë
​Tregtia e jashtme, 245.5 milionë euro deficit gjatë muajit shtator
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 10:09
Kosovë
KQZ mban mbledhjen e radhës (Drejtpërdrejt)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 10:04
Siguri
Shqipëri
​Shpërndanin heroinë dhe kokainë në qytete të ndryshme të Shqipërisë, arrestohen dy persona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 10:04
Shëndetësi
Botë
​Macron: Franca do të përballet me pandeminë deri në verën e ardhshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 9:32
Shëndetësi
Kosovë
​Trajtimi i gripit sezonal dhe virusit Covid-19, sfidë për Klinikën e Pediatrisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023