Lajme - 0 rezultate
21-02-2021 - 19:46
Shëndetësi
Botë
​Rumani: Numri i të vaksinuarve tejkalon numrin e të infektuarve nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 19:39
Shëndetësi
Kosovë
​Murat Sahin: COVID-19 ende s’ka përfunduar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 19:26
Sport
Botë
​As Arsenali nuk e ndal Cityn, marshojnë sigurt drejtë titullit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 19:17
Sport
Botë
​Manchester United – Newcastle, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 19:16
Shëndetësi
Botë
​Kina miraton testimin e 16 lloje të vaksinave tjera
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 19:09
Shëndetësi
Botë
​Borrell dhe Varhelyi: BE mbështet Ballkanin Perëndimor në luftën kundër COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 18:57
Sport
Botë
​Koeman: Barazimi me Cadizin më i rëndë se humbja nga PSG
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 18:52
Botë
​Fuqia e pabesueshme e natyrës: Ju kurrë nuk keni parë një pinguin si ky
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 18:36
Shëndetësi
Botë
Studimi: Syzat zvogëlojnë mundësinë e prekjes nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 18:26
Shëndetësi
Kosovë
​Rritja e numrit të rasteve me koronavirus, vjen reagimi i Shpend Ahmetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 18:15
Shëndetësi
Botë
​Itali, gjithnjë e më shumë të rinj vuajnë nga anoreksia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 18:12
Sport
Botë
​A është Interi favorit për titull? Conte jep përgjigjen e tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 18:09
Shëndetësi
Shqipëri
​Shqipëri: 1.184 raste të reja dhe 13 viktima nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 18:01
Kosovë
​Parashikimi i motit, do të ketë ngritje temperaturash
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 17:50
Sport
Botë
​Pioli: Shumë vështirë të luash ndaj Interit, Ibra pati këtë kërkesë gjatë ndeshjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 17:49
Shëndetësi
Kosovë
​Haziri apel qytetarëve: Mbani maskat dhe lajmëroni organet antiCOVID-19 nëse keni simptoma
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 17:24
Sport
Botë
​Shënon Lukaku, Ibra befason të gjithë me veprimin e tij – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 17:20
Kosovë
Haradinaj në Ditën Ndërkombëtare të Gjuhës Amtare: Do të vazhdojmë të jemi të pathyeshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 17:13
Siguri
Kosovë
​Qentë endacakë, problem permanent për qytetarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 16:55
Sport
Botë
​Milani gjunjëzohet para Interit, lufta për titull në duart e zikaltërve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 16:35
Sport
Botë
​Arsenali është pengesa e radhës për Cityn drejt titullit, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 16:15
Shëndetësi
Botë
​Fauci: Amerikanët mund të mbajnë maska edhe në vitin 2022
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 16:09
Kosovë
​“Parajsa e Prishtinës” vend i preferuar për vikend
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 15:55
Sport
Botë
​Dështon Barcelona, ndalet me barazim nga Cadizi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2021 - 15:45
Shëndetësi
Botë
​Gjermania përjeton sërish rritje rastesh përpara lehtësimeve të parashikuara
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023