Lajme - 0 rezultate
25-10-2020 - 15:57
Lajme
Kosovë
​Kanibalizëm midis udhëtarëve në kontejnerin e dërguar nga Serbia në Paraguai? - video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 15:28
Sport
Kosovë
​Prishtina pëson disfatë nga Gjilani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 15:28
Lajme
Kosovë
​Hoti tregon për çështjet që do të diskutohen në mbledhjen e përbashkët Kosovë-Maqedoni Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 15:15
Lajme
Kosovë
​Ruçi pret në takim ambasadoren e Kubës, i kërkon njohjen e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 15:14
Sport
Kosovë
​Loriana Kuka kalon në gjysmëfinale të Grand Slamit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 15:11
Siguri
Kosovë
​Policia jep detaje për gjetjen e 26 vjeçares
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 15:08
Sport
Botë
​Pas fitores në derbi, Milani luan ndaj Romës, flet Pioli
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 15:00
Lajme
Kosovë
2 viktima dhe 186 raste me koronavirus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 14:59
Kosovë
​PDK kritikon Shpend Ahmetin për taksën prej 10 eurove
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 14:50
Shëndetësi
Kosovë
​Javën tjetër hyjnë në grevë punonjësit shëndetësor, kërkojnë 300 euro shtesë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 14:46
Sport
Botë
​Mësohen arsyet pse Khabib Nurmagomedov përfundoi në spital pas duelit me Justin Gaethje.
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 14:46
Shëndetësi
Kosovë
​Zemaj: Ta mundësojmë funksionimin e hapur të shtetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 14:31
Sport
Botë
​Kante i mahnitur me performancën e bashkëlojtarit të tij ndaj Manchester United
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 14:27
Biznes
Kosovë
​Pandemia dëmtoi prodhuesit e verërave, kërkohet nga shteti të vendosë kuotat e importit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 14:19
Shëndetësi
Botë
​Rekord infektimesh në Evropë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 14:15
Siguri
Botë
​Forcat afgane vrasin një lider të Al-Kaidës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 14:14
Sport
Botë
​Iniesta zbulon historinë prekëse me Ronaldinhon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 14:08
Kosovë
​PDK: Taksa prej 10 euro, veprim ad-hoc dhe qasje përjashtuese të vazhdueshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 14:00
Sport
Botë
​Zbulohet se me cilin bashkëlojtar u nervozua Lautaro Martinez
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 13:43
Kosovë
​Rifillon furnizimi me ngrohje në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 13:28
Sport
Botë
​Pochetinno kontaktohet nga gjiganti evropian, planifikohet ndryshimi i trajnerit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 13:28
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 13:24
Shëndetësi
Kosovë
​Koronavirusi mbyll redaksinë e gazetës prestigjoze, gazetarët punë në distancë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 13:15
Magazina
Kosovë
​Arnold Schwarzenegger i nënshtrohet operacionit në zemër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 13:12
Sport
Botë
​Arsenal – Leicester City, të rejat e fundit rreth formacioneve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023