Lajme - 0 rezultate
25-10-2020 - 12:56
Shëndetësi
Kosovë
​Kërkohet rikthimi i kontrolleve mjekësore në pikat kufitare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 12:20
Biznes
Kosovë
​Së shpejti pritet të fillojnë ngrohjet e qytetit të Prishtinës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 12:02
Kosovë
​“Ngrirja” e dialogut, kërkohet nga BE-ja të ngritë nivelin e ndërmjetësimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 11:58
Kosovë
​Egzona Ferati është gjetur e gjallë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 11:43
Sport
Kosovë
​Donjeta Sadiku fiton medaljen e argjendtë në turneun e boksit në Bullgari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 11:39
Kosovë
​Dega e PDK-së në Prishtinë në konferencë për media (Drejtpërdrejt)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 11:34
Kosovë
​Parashikimi i motit për pesë ditë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 11:30
Siguri
Shqipëri
​Turku i kërkuar nga Gjermania për trafik droge kapet në Morinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 11:27
Biznes
Kosovë
​Kosova i bashkëngjitet thirrjes globale të veprimit për fuqizim ekonomik të grave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 11:21
Siguri
Kosovë
​Mosmarrëveshje të mëhershme, ia djeg veturën në oborr
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 10:52
Biznes
Kosovë
​Rimëkëmbja ekonomike, çfarë masa morën Maqedonia e Veriut, Shqipëria e Kosova
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 10:31
Siguri
Kosovë
​I vë zjarrin një lokali me shishe të benzinit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 10:18
Siguri
Kosovë
​Vjedhin dru në pyll, tre të arrestuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 10:01
Siguri
Kosovë
​Ndalohen dy shtetas të Serbisë që kaluan ilegalisht kufirin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 9:44
Kosovë
​Aksident me të lënduar në Dollc të Klinës (Foto)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 9:34
Shëndetësi
Kosovë
​Të luftosh me kancerin: Rrëfimi i 42 vjeçares që mposhti këtë sëmundje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 9:17
Siguri
Kosovë
Taksisti ia grabit telefonat dhe plagos dy shtetas të huaj në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 9:14
Siguri
Kosovë
​Ndalohet me 8 qese drogë në Fushë Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 8:58
Lajme
Kosovë
​Tentim vrasje në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 8:32
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 25 tetor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 8:21
Shqipëri
​Rikthehen reshjet dhe ulen temperaturat në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 7:52
Shëndetësi
Kosovë
​Mbi 86 mijë persona të testuar për Covid-19 në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 7:43
Siguri
Botë
​Largimi i ushtarit të fundit j
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 7:36
Kosovë
​Sot mot i vranët dhe me shi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 7:34
Kosovë
​Krokodili që ka jetuar 110 milionë vjet më parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023