Lajme - 0 rezultate
24-10-2020 - 17:57
Kosovë
​Hoti: Puna e zyrtarëve në kuadër të Task-Forcës vazhdon pa asnjë ndryshim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 17:55
Sport
Botë
​Reali fiton “El Clasicon” dhe blindon kreun e tabelës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 17:35
Kosovë
​Nesër mot i vranët dhe me shi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 17:27
Sport
Botë
​Penallti në “El Clasicco”, shënohet goli i tretë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 17:04
Sport
Botë
​Genoa – Inter, formacionet zyrtare, sërish ndryshime nga Conte
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 17:02
Kosovë
KFOR-i dhuron strehimore të përkohshme që shërbejnë për testimin Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 16:46
Sport
Shqipëri
Bojkoti i futbollit, Duka rrëfen takimin me Ramën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 16:44
Kosovë
E diela vazhdon të jetë ditë pushimi për bizneset në Mitrovicë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 16:38
Sport
Botë
​Pas Ballkanit, Munishi e cilëson të frikshme këtë skuadër të Superligës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 16:36
Rajoni
Kosovë
​Katër viktima dhe 302 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 16:19
Siguri
Kosovë
​Mbi 47 mijë gjoba për mosrespektim të ligjit antiCovid
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 16:16
Sport
Botë
Dy gola të shpejtë në “El Clasico”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 15:56
Lajme
Kosovë
Debati Trump-Biden u pa nga 63 milionë amerikanë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 15:53
Sport
Kosovë
​Mbyllen ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 15:46
Bota
Kosovë
Merkel: Ju lutem, qëndroni në shtëpi!
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 15:43
Sport
Botë
​Manchester United vs Chelsea, të rejat më të fundit rreth formacioneve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 15:24
Kosovë
​Haradinaj i reagon përsëri Hotit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 15:23
Sport
Botë
​City ndalet me barazim nga West Ham United
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 15:07
Shëndetësi
Kosovë
​Dy të vdekur dhe 166 raste të reja me Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 14:50
Kosovë
​Thaçi: Është koha që Kosova të bëhet anëtare e plotë e OKB-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 14:49
Sport
Kosovë
​Akil Gjakova eliminohet në raundin e tretë të Grand Slamit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 14:44
Kosovë
Hoti: Qeveri është e vendosur për të fuqizuar shtetin ligjor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 14:36
Siguri
Kosovë
​Vjedhin stoli ari dhe para
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 14:28
Siguri
Kosovë
​Haradinaj: Shkarkimi i task forcës kundër korrupsion shkakton pasiguri juridike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 14:09
Kosovë
​Rrëzohet nga një lartësi prej 6 gjashtë metrave, lëndohet punëtori
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023