Lajme - 0 rezultate
11-05-2021 - 18:22
Covid-19
Botë
​Numri i rasteve të koronavirusit në botë tejkalon 160 milionë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 18:16
Lajme
Botë
​Vriten dy zëvendës sherifë në Teksas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 18:12
Magazina
Botë
​Çfarë blejnë njerëzit së pari kur fitojnë lotarinë?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 18:06
Magazina
Kosovë
​Shndërroni tarracën në një oazë përrallore: Tri gjëra janë kryesore! - foto
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 18:04
Covid-19
Botë
Anglia vë në përdorim certifikatën e vaksinimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 17:55
Magazina
Botë
​Çanta e dorës për gra në formë aeroplani, kushton sa një aeroplan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 17:49
Lajme
Shqipëri
​Shqipëria merr në qershor Presidencën e Strategjisë Europiane të Rajonit Adriatiko-Jonian (EUSAIR)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 17:36
Lajme
Kosovë
​Fillon studimi për ndikimin e Covid-19 në popullatë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 17:32
Lajme
Kosovë
​Kurti takon Mitsunorin, falënderon Japoninë për ndihmën e dhënë Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 17:25
Magazina
Botë
​Përfundimisht? Jay Lo dhe Ben Affleck përsëri së bashku
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 17:20
Covid-19
Botë
​Në Sejshele të Afrikës, një e treta e të rivaksinuarve janë pozitivë për COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 17:16
Sport
Kosovë
​Manchester United – Leicester City, derbi i Premier Ligës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 17:10
Covid-19
Botë
​Disa lande gjermane planifikojnë të lehtësojnë masat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 17:04
Magazina
Kosovë
​Tayna me pushime në Maldive
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 17:00
Siguri
Kosovë
​Një muaj paraburgim për ngasësin e veturës që mbyti dy fëmijët në Caralevë të Shtimes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 16:57
Sport
Kosovë
​Barcelona vazhdon garën për vendin e parë, mysafire e Levantes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 16:40
Shëndetësi
Botë
​Ky ushqim i shëndetshëm mund të jetë shkaku i shumë sëmundjeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 16:35
Lajme
Kosovë
​Haxhiu priti në takim Shoqatën e ish-të burgosurve politik 143+2 të Gjakovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 16:33
Covid-19
Botë
Shqipëria konfirmon 4 viktima nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 16:27
Shëndetësi
Kosovë
​SHSKUK kërkon mbështetje më të madhe buxhetore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 16:09
Covid-19
Botë
Britani e Madhe, vaksinimi ul 96% vdekshmërinë te mbi 50-vjeçarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 16:06
Lajme
Botë
BE kërkon fundin e menjëhershëm të dhunës mes izraelitëve dhe palestinezëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 16:04
Lajme
Kosovë
​Sindikatat e shteteve të Ballkanit alarmojnë ETUCE-n për vështirësitë e shumta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 16:00
Lajme
Kosovë
Ende nuk procedohen në Kuvend për votimin e 5 zëvendësve të Avokatit të Popullit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-05-2021 - 15:44
Siguri
Kosovë
​Një muaj paraburgim ndaj dy personave për vjedhje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024