Lajme - 0 rezultate
10-05-2021 - 21:39
Covid-19
Shqipëri
​11,700 vaksina Pfizer sapo kanë mbërritur në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 21:34
Lajme
Kosovë
​Sinani: Nuk ia vlen të merremi me Shqiprim Arifin, degradoi çdo gjë në Preshevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 21:26
Lajme
Kosovë
​Arifi: Do të mbetem në Preshevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 20:42
Covid-19
Kosovë
16 viktima dhe 25 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 20:21
Sport
Botë
​Serena Williams e pranon se mund të mos garojë në Lojërat Olimpike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 19:56
Lajme
Kosovë
​Haradinaj: Për interesin e kombit dhe shtetit, gjithmonë kam tejkaluar vetveten
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 19:44
Covid-19
Kosovë
​Kosova mori sot mbi 3000 vaksina nga BE-ja, të mërkurën arrijnë edhe 38.400 vaksina
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 19:25
Siguri
Botë
​Paralajmërimi i ushtarëve: "Franca po përgatitet për një luftë civile"
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 19:22
Covid-19
Botë
​Infermierja bën gabim, i injekton 23-vjeçares gjashtë doza të vaksinës Pfizer-BioNTech
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 19:20
Covid-19
Botë
​Anglia raporton 0 vdekje nga Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 19:13
Magazina
Botë
​WSJ: Melinda Gates planifikonte divorcin që në 2019
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 18:28
Shëndetësi
Botë
​Gjermanët morën më pak raporte mjekësore gjatë pandemisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 18:17
Biznes
Botë
​BQE: Për rimëkëmbjen nevojitet një përpjekje e gjatë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 18:03
Lajme
Botë
​Këshilli i BE: Thelbësore që negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut të fillojnë sa më shpejt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 17:58
Covid-19
Shqipëri
​4 viktima dhe 30 të infektuar me Covid-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 17:53
Covid-19
Botë
​Kroaci, 34 të vdekur dhe 253 raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 17:50
Lajme
Botë
Bullgaria në zgjedhje të parakohshme për shkak të krizës politike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 17:21
Biznes
Botë
​Çeki, rihapen bizneset jothelbësore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 17:12
Sport
Botë
​Hamilton dëshiron një pamje të qartë për të ardhmen te Mercedesi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 17:08
Covid-19
Shqipëri
​Sot në Shqipëri mbërrijnë edhe 11,700 doza të tjera nga Pfizer
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 17:04
Lajme
Maqedoni
​Zaev: Shkupi dhe Tirana të mos ndahen në rrugën drejt BE-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 16:58
Covid-19
Botë
​WP: Ende qindra trupa viktimash të Covid-19 në kamionë frigoriferikë në New York
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 16:47
Siguri
Kosovë
​Një person shoqërohet në Polici për të shtënat në veri të Mitrovicës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 16:45
Lajme
Kosovë
​Në xhamia do të falet vetëm namazi i Fitër Bajramit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-05-2021 - 16:15
Tema
Kosovë
​Programi i qeverisë Kurti II për politikën e jashtme vlerësohet i njëjtë me qeveritë e kaluara
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024