Lajme - 0 rezultate
20-02-2021 - 12:03
Sport
Kosovë
​Southampton-Chelsea, formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 12:02
Sport
Kosovë
​Chelsea dhe Liverpool kërkojnë fitoret
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 11:59
Lajme
Kosovë
Në vitin 2020 u importuan barna në vlerë rreth 90 milionë euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 11:52
Sport
Kosovë
​Superliga e Shqipërisë vazhdon xhiron e 20-të
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 11:30
Lajme
Kosovë
​Përkujtohet Greva e Minatorëve që tronditi themelet e Jugosllavisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 11:16
Siguri
Kosovë
​Rrëmbehet një vajzë në Istog
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 11:07
Siguri
Kosovë
​E merr veturën me qira, e shet në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 11:01
Siguri
Kosovë
​Një foshnje e vdekur në Fushë Kosovë, cilësohet vdekje e dyshimtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 10:53
Lajme
Kosovë
​Rimëkëmbja ekonomike sfidë për Qeverinë Kurti 2
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 10:37
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 10:06
Siguri
Kosovë
​Aksident trafiku në Drenas, lëndohen dy persona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 9:58
Lajme
Botë
ShBA, moti i keq vonon vaksinimin në të 50 shtetet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 9:26
Lajme
Kosovë
​Afatet e shkurtra kohore, kërkohet zgjedhja e presidentit para formimit të qeverisë së re
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 9:08
Lajme
Botë
Johnson në takim me G7: Të avancojmë së bashku në rrugën e bashkëpunimit për vaksinat antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 8:45
Shëndetësi
Botë
​Shtohen variantet e reja të COVID-19 në Evropë, shtetet ndërmarrin masa
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 8:36
Lajme
Kosovë
​KEDS vazhdon edhe sot me reduktime në shumë pjesë të vendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 8:30
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit për sot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 8:25
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftime dhe paralajmërime (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 7:29
Shëndetësi
Kosovë
​Nga fillimi i pandemisë 1,568 kosovarë kanë humbur jetën nga Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 7:22
Botë
NASA i gëzohet suksesit, imazhe mahnitëse të zbritjes së roverit në mars
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 7:14
Lajme
Shqipëri
​30 vjet nga rrëzimi i bustit të diktatorit Enver Hoxha
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 7:04
Lajme
Shqipëri
​Komisionerja e BE-së për Punët e Brendshme viziton Shqipërinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-02-2021 - 0:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 20 shkurt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-02-2021 - 23:57
Lajme
Botë
Republika Çeke ashpërson rregullat e përdorimit të maskave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-02-2021 - 23:28
Lajme
Botë
Sulmet e 6 janarit në Kapitol, nën hetim 35 oficerë të policisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023