Lajme - 0 rezultate
23-11-2020 - 18:43
Lajme
Kosovë
​Osmani: Mohimi i qasjes në drejtësi për qytetarët e Kosovës paraqet shkelje të të drejtave të njeriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 18:24
Shëndetësi
Botë
​Johnson me plan dimëror për COVID-19, nis me një sistem tjetër të masave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 18:14
Shëndetësi
Botë
​Mali i Zi është i treti në botë për nga numri i të infektuarve për një milion banorë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 18:12
Kosovë
​Iu dha lamtumira e fundit kolosit të muzikës së mirëfilltë shqipe Ismet Peja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 18:05
Lajme
Kosovë
​Kosova dhe Kroacia me partneritet të fuqishëm strategjik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 17:51
Lajme
Kosovë
​Investimi 20 milionësh për masa të eficiencës së energjisë fillon me Komunën e Lipjanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 17:39
Lajme
Kosovë
​Zemaj prezanton projektin për ndërtimin e spitalit të Podujevës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 17:30
Shëndetësi
Shqipëri
​17 viktima dhe 795 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 17:12
Lajme
Kosovë
​PDK hap fushatën në veri të Mitrovicës: Këtu fillon dhe mbaron interesi nacional i Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 16:59
Lajme
Kosovë
​“Higjiena’’ bëhet me objekt të ri në Deçan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 16:59
Siguri
Kosovë
​Mosrespektimi i masave, për dhjetë ditë 2045 dënime në Gjakovë, Rahovec e Malishevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 16:52
Lajme
Kosovë
​LDK e bindur se Nexhmi Rudari do të fitojë zgjedhjet për kryetar të Podujevës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 16:49
Shëndetësi
Kosovë
​Sejdiu: Ka pasur vonesa dhe gabime me testimet për COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 16:42
Sport
Botë
​Ndërron jetë kapiteni legjendar i Manchester United
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 16:40
Sport
Kosovë
​Nesër lansohet fushata për mbjelljen e 1.8 milion drunjve “T’i japim vendit ngjyra”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 16:37
Lajme
Kosovë
​Limaj ngushëllon familjen Zogaj për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit të tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 16:21
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj takim virtual me Kosnett: Kosova, falënderuese për përkrahjen e SHBA-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 16:18
Siguri
Kosovë
​Policia në Mitrovicë për dy dita ka shqiptuar 134 gjoba për mosrespektim të masave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 16:18
Lajme
Botë
​Mali i Zi vendos orën policore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 16:05
Lajme
Kosovë
​Basha: E domosdoshme një përgjigje e unifikuar e shqiptarëve në Kosovë e Shqipëri për çështje të interesit kombëtar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 15:46
Lajme
Kosovë
​Osmani- Szunyog: BE-ja të kërkojë ndryshimin e Kushtetutës nga Serbia, e jo nga Kosova
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 15:45
Lajme
Kosovë
Bora Kelmendi, arkitektja e re në rrugën e sukseseve të mëdha
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 15:41
Sport
Botë
​Në këto ndeshje mungon Ibra dhe Pioli ka vendosur se kush do ta zëvendësojë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 15:39
Lajme
Kosovë
Çfarë të thoni kur në një intervistë pune ju kërkohet të improvizoni sikur po shisni njërin nga produktet në tavolinë?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 15:36
Lajme
Kosovë
​Jozefina Topalli regjistron partinë e re
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023