Lajme - 0 rezultate
03-08-2021 - 12:55
Lajme
Kosovë
​Kastrati i PDK-së ironizon me Kurtin: U preka shumë që se futi në 100 ditëshin raketën e Jahja Kokës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 12:43
Lajme
Kosovë
​Hapet Muaji i Rinisë, mundësohet punë praktike për 900 të rinj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 12:37
Lajme
Kosovë
​Kurti: Mbajtja nën kontroll e këtyre zjarreve sfidë e madhe, është evidente që komunat nuk kanë mjaftueshëm zjarrfikës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 12:15
Biznes
Kosovë
​Telekomi i detyrohet ARKEP-it mbi 10 milionë euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 12:00
Lajme
Kosovë
​Deputeti i LVV-së lavdëron Qeverinë Kurti, kritikon opozitën për xhelozi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 11:51
Ngjarje
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 11:34
Lajme
Kosovë
​Kurti: Bashkatdhetarët që kanë ardhur për pushime në Suharekë, duhet të ndjehen të sigurt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 11:21
Lajme
Kosovë
​Deputetja e LDK-së: Qeveria Kurti më e dobëta në histori të vendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 10:58
Lajme
Kosovë
​Tahiri i kërkon Qeverisë angazhim më të madh për vaksinimin e qytetarëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 10:51
Lajme
Kosovë
​Konjufca ironizon me PDK-në: S’po besoj që ju identifikoheni me keqqeverisjen e kaluar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 10:45
Siguri
Kosovë
​Në autobusin e Novi Pazarit që u përfshi nga zjarri ishin rreth 20 pasagjerë, policia jep detaje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 10:28
Lajme
Kosovë
​Përfshihet nga zjarri autobusi i Novi Pazarit në Han të Elezit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 10:01
Lajme
Kosovë
Sveçla: Po punojmë për të shuar zjarret, u arrestuan dy persona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 9:49
Lajme
Kosovë
​Pas zjarreve, Kurti shkon në Suharekë: Jam këtu të shoh çka mund të ndihmojmë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 9:19
Siguri
Kosovë
​17-vjeçari humb jetën në një aksident trafiku në Ferizaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 8:50
Lajme
Kosovë
Të shtëna në një aheng familjar në Vushtrri, sekuestrohet arma
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 8:31
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 3 gusht (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 7:45
Lajme
Kosovë
Deputetët edhe sot diskutojnë për 100 ditë të Qeverisë Kurti II
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 7:03
Sport
Kosovë
Driton Kuka: Medaljet e arta zbritën në tokën e bekuar shqiptare, krenari pa fund
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 6:51
Lajme
Kosovë
​6 vjet nga miratimi i Gjykatës Speciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 0:02
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 3 gusht
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 0:01
Covid-19
Kosovë
​Belgjika do të dhurojë 225.600 doza të vaksinës për Kosovën, Armeninë dhe Gjeorgjinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 23:46
Covid-19
Botë
​SHBA përmbush synimin e Biden, me 70% të të rriturve që morën një dozë të vaksinës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 23:39
Siguri
Kosovë
​Arrestohet edhe një person i dyshuar për zjarrvënie
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 23:07
Rajoni
Shqipëri
​Zjarr edhe në Kalanë e Beratit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024