Lajme - 0 rezultate
02-08-2021 - 23:01
Sport
Kosovë
​Mijëra qytetarë presin kampionet olimpike në “Zahir Pajaziti”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 22:51
Bota
Botë
​Shkencëtarët zbulojnë për herë të parë dritë pas një vrime të zezë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 22:42
Covid-19
Botë
​Izraeli: Pfizer siguron mbrojtje kundër sëmundjeve serioze, por më pak nga infeksioni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 22:32
Bota
Botë
​Zjarr i madh në afërsi të Trogir në Kroaci
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 22:25
Shëndetësi
Kosovë
​Çfarë është sindroma e të pasmeve të vdekura dhe pse është e rrezikshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 22:15
Lajme
Kosovë
​Konjufca: Mirënjohje ekipit tonë olimpik që na bëri krenarë me arritjet kolosale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 21:58
Sport
Kosovë
​Kampionet olimpike arrijnë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 21:54
Lajme
Kosovë
​VV thirrje anëtarësisë nga komunitetet jo shumicë: Kandidoni për zgjedhjet e 17 tetorit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 21:35
Siguri
Kosovë
​Policia e Kosovës: Fajtorët për zjarret do të përballen me drejtësinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 21:02
Sport
Kosovë
​Kampionet olimpike arrijnë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 20:27
Siguri
Kosovë
​Zjarri në zonën e Suharekës, Mehaj viziton fshatrat Bukosh, Vraniq dhe Studenqan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 19:50
Lajme
Kosovë
​Lokalizohen zjarret në Komunën e Malishevës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 19:50
Lajme
Kosovë
​Seanca për 100 ditët e Qeverisë Kurti 2 vazhdon nesër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 19:41
Lajme
Kosovë
​Ujësjellësi "Prishtina" apel qytetarëve: Mos shpërdorni ujin e pijshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 19:32
Siguri
Kosovë
​U shtir si agjent i CIA-s dhe kërkoi të holla për zbardhjen e rastit të Bedri Rexhepit, arrestohet 48-vjeçari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 19:27
Lajme
Kosovë
​Hajdari: Jetësimi i reciprocitetit ndaj Serbisë kërkon organizim të mirë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 19:13
Lajme
Kosovë
​Avdyli e Hamza përplasen keq për Hashim Thaçin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 18:59
Bota
Botë
​Atlasi i klimës zbulon ekstremet e motit që kanë shkaktuar katastrofat më të mëdha në 50 vjet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 18:48
Lajme
Kosovë
​Tiketat ngjitëse përplasin ministrin Aliu me deputetin Lekaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 18:28
Lajme
Kosovë
​Zjarret në Kosovë, Mehaj apel qytetarëve: Denonconi keqbërësit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 18:16
Rajoni
Shqipëri
Rama: Angazhimi i ushtrisë për shuarjen e zjarreve, meriton respekt e inkurajim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 18:10
Covid-19
Botë
​60 milionë raste COVID-19 që nga fillimi i epidemisë në Evropë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 18:07
Lajme
Kosovë
​Abdixhiku për raportin 100 ditësh: I thatë dhe dëshpërues
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 17:57
Sport
Botë
​Atletico bashkohet në garën për Martinez
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 17:54
Sport
Botë
​Giroud tregon arsyet e largimit nga Chelsea
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024