Lajme - 0 rezultate
02-08-2021 - 10:53
Lajme
Kosovë
​Deputetja e PDK-së: Gratë e arta nderuan Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 10:41
Siguri
Kosovë
Digjen pyjet në Shtime, Suharekë dhe Prizren
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 10:38
Lajme
Shqipëri
​Shkon në tre numri i viktimave nga shpërthimi në Velipojë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 10:31
Magazina
Kosovë
​Dua po i shijon në maksimum pushimet në Shqipëri: Nuk dua të largohem kurrë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 10:30
Lajme
Kosovë
​Kolona të gjata në Merdarë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 10:25
Lajme
Kosovë
​Fillon seanca, debatohet për 100 ditëshin e Qeverisë Kurti II
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 10:17
Lajme
Kosovë
​Kurti bashkëbisedim me mërgatën: Nuk e shohim bashkatdhetarin tonë vetëm si kapacitet financiar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 10:13
Siguri
Kosovë
​Aksident me fatalitet, vdes në QKUK
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 9:53
Siguri
Kosovë
​Tentim vrasje në Obiliq
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 9:50
Siguri
Kosovë
​Rrahje në mes fermave në Prishtinë, arrestohet shtetasja e Shqipërisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 9:35
Siguri
Kosovë
​Vozitje nëpër trotuar, gjobitet shoferi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 9:00
Magazina
Kosovë
​Çfarë duhet të bëjnë punëdhënësit me punonjësit të cilët gënjejnë në LinkedIn?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 8:34
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 2 gusht (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 8:09
Lajme
Shqipëri
​Mbetet kritike situata e zjarreve në Vlorë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 7:48
Sport
Kosovë
​Refuzoi fluturimin “e detyruar” për në shtëpi, atletja bjelloruse e sigurt në hotelin e Tokios
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 7:20
Lajme
Kosovë
​Vazhdojnë edhe këtë javë temperaturat e nxehta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 7:04
Sport
Kosovë
​Ekipi olimpik pritet sot me ceremoni shtetërore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 6:51
Lajme
Kosovë
​Sot debat parlamentar mbi punën 100-ditëshe të Qeverisë Kurti 2
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-08-2021 - 0:00
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 2 gusht
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 23:54
Rajoni
Shqipëri
​3 zhytës nga Kosova në kërkim të aeroplanit të Luftës së Dytë Botërore në liqenin e Pogradecit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 23:28
Lajme
Kosovë
​Tërmet në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 23:26
Magazina
Botë
​Burri i princeshës kalon kohën me modelet në jaht ndërsa ajo kujdesej për fëmijë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 23:17
Rajoni
Shqipëri
​Situata alarmante në Vlorë, aktivizohet një vatër zjarri pranë Bypass-it
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 23:07
Lajme
Kosovë
​Zjarret në Rugovë, ministri Mehaj flet për gjendjen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 23:02
Covid-19
Botë
​Gjermania do të heqë testimin falas për COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024